Авторські статтіТехно

Пентагон вчить пілотів ухилятися від ПЗРК

     На озброєння Міністерства оборони США надійшов переносний тренувальний комплекс MAST (Man Portable Survivability Trainer) – наплечний протиракетний симулятор.

З вигляду тренажер схожий на переносний зенітний ракетний комплекс (ПЗРК) і розроблений для навчання пілотів ВПС США ухилянню від ракет класу земля-повітря.

Система імітує запуск ракети і попереджає екіпаж літака, що він перебуває під атакою. По суті, системи виявлення ракет, які використовуються на сучасних літаках, реагує на MAST рівно таким же чином, яким би реагувала на справжній постріл. Моделюючи політ ракети, MAST дає можливість пілоту «обдурити» ракету за допомогою скидання помилкових теплових цілей або запуску лазерної протиракетної системи.

Система також може підключитися до системи запуску навчальної ракети GTR-18A Smokey Sam, димний шлейф якої дозволяє пілотам бачити візуальну траєкторію польоту. Комплекс MAST поступив на озброєння навчальних баз Армії США по всьому світу і вже випробуваний у кількох навчальних операціях.

Популярная Механика

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України