ЄС|NATO

Пентагон повідомив про навчання 400 українських військових на танках Abrams. Відео

Навчання триватимуть до 12 тижнів – на початку осені танки Abrams мають бути передані Україні

Джерело: Defence Express

Перша група українських військових розпочала навчання на американські бойові танки Abrams в Німеччині – про це повідомляє речник Пентагону підполковник Гаррон Гарн, як розповідає видання The Wall Street Journal – нагадаємо, раніше цього місяця повідомлялося, що в Німеччину було доставлено 31 танк Abrams, які використовуватимуться саме для навчання наших військових.

Фото ілюстративне, джерело – U.S. DoD
Фото ілюстративне, джерело – U.S. DoD

 

На навчання прибули одразу 400 українських військових (раніше повідомлялося, що всього навчання будуть проходити 250 військових і навіть ця цифра була приводом поговорити про те, що танків може бути більше, ніж 31).

З них 200 військових (як кажуть у виданні, приблизно на один бронетанковий батальйон) – вчора, 26 травня, розпочали “загальновійськові навчання” – тобто вчаться не тільки влучно стріляти, але й отримують необхідні на полі бою медичні навички, а також вчаться діяти на рівні взводів, рот, і зрештою проведуть масштабні навчання за участі підрозділів на рівні батальйону, що протистоять один одному.

І якщо обережно припустити у цьому випадку йдеться саме про підготовку членів екіпажу, то 200 осіб відповідає кількості у 50 танків – по чотири члени екіпажу на кожну машину.

Інші 200 наших військових, як стверджує підполковник Гарн, “розпочали навчатися тому, як заправляти танки та обслуговувати їх”.

Програма навчання наших військових за попередніми прогнозами триватиме від 10 до 12 тижнів – як раніше розповідав очільник Пентагону Ллойд Остін, танки Abrams мають прибути в Україну на початку осені.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України