Економіка

Пенсіонерам подарують смартфони, яких вони не зможуть позбутися

В Україні пенсіонерам обіцяють подарувати смартфони Для цього потрібно зробити вакцинацію, а телефони людям похилого віку потрібні, що пройти реєстрацію в онлайн додатку Дія.

При цьому далеко не всі пенсіонери можуть скористатися сучасними телефонами. Але й позбутися їх чи подарувати онукам люди похилого віку не зможуть.

Про це в інтерв’ю розповів заступник глави міністерства цифрової трансформації Олексій Вискуб.

Українці, старші 60 років, отримають сучасний смартфон. Таку обіцянку дав президент України Володимир Зеленський. Працювати програма почне навесні 2022 року.

Смартфони, що їх подарують українцям, будуть прив’язані до конкретних абонентів. Телефони будуть особистими.

“SIM-карта буде прив’язана, наприклад, до IMEI телефону та зареєстрована на паспорт. А номер стане одразу фінансовим і буде прив’язаний до паспорта для мінімізації шахрайства”, – розповів Олексій Вискуб.

Також розробляється варіант встановлення спеціальної програми в телефон, який контролюватиме, хто користується апаратом.

За попередніми даними, вартість такого смартфону становитиме від 4 до 5 тис. грн. Нагадаємо, як повідомлялося раніше, українці замість пенсій отримають смартфони.

Як повідомлялося раніше, Президент України Володимир Зеленський анонсував видачу нових смартфонів українським пнсіонерам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України