Політика

Пенні Прітцкер призначена Білим Домом спеціальним представником США з питань економічного відновлення України

Президент Байден сьогодні оголосив про призначення Пенні Прітцкер спеціальним представником США з питань економічного відновлення України.

У цій ролі вона працюватиме з українським урядом, G7, ЄС, міжнародними фінансовими установами, міжнародними партнерами та одним із наших великих активів – американським приватним сектором – щоб допомогти створити майбутнє України як процвітаючої, безпечної європейської демократії.

Про це повідомили на сайті Білого Дому.

Спеціальний представник Прітцкер спрямовуватиме зусилля на формування пріоритетів донорів через Міжвідомчу платформу координації донорів, щоб узгодити їх з потребами України та спонукати міжнародних партнерів збільшити підтримку України. Вона також тісно співпрацюватиме з урядом України, оскільки він посилює реформи, необхідні для досягнення майбутнього, відкриття експортних ринків, мобілізації прямих іноземних інвестицій та каталізації економічного відновлення.

Великий досвід Спеціального представника Прітцкера в приватному секторі, робота на посаді міністра торгівлі та глибокий особистий зв’язок з Україною та українською діаспорою роблять її унікальною кваліфікацією для виконання цього завдання. Її сім’я бере свій початок із села Великі Пріцьки під Києвом, до еміграції до Сполучених Штатів більше 100 років тому володіла зерновим магазином. Спеціальний представник Прітцкер є глибоко відданим лідером, якому довіряють у всьому політичному спектрі завдяки її підтвердженому досвіду досягнення позитивних результатів.

Призначення Спеціального представника Прітцкера демонструє нашу відданість зміцненню європейського майбутнього України та слідує за новими економічними та безпековими зобов’язаннями, оголошеними на Конференції з відновлення України в Лондоні та у Вільнюсі G7+ та НАТО. Її роль базуватиметься на наполегливій роботі Державного департаменту, USAID, Міністерства торгівлі та інших агенцій для прискорення економічної трансформації України. Вона буде ключем до нашої рішучості подбати про те, щоб Україна не лише вижила, але й процвітала, стоячи сама по собі.

Я вітаю Спеціального представника Прітцкер на цій посаді та висловлюю глибоку вдячність за її відновлення на державній службі – наголосив Antony J. Blinken

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України