Авторські статтіУкраїнське військо

Фотографії стану полігону ВСУ – військових змушують жити просто в багнюці

Одна з учасниць АТО Юлія Матвієнко поділилася на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук фотографіями українського полігону.

Неприйнятні умови, в яких змушують жити військових дівчина відобразила відразу на декількох знімках.

Всі намети стоять в багнюці, спати на підлозі неможливо через воду. До речі саме на будівництво цього полігону “Широкий Лан” держава виділяла 370 мільйонів гривень. Радник президента Юрій Бірюков заявляв, що роботи закінчаться до 2017 року.

“І знову Шрілан … пекло на землі, який не можуть привести у нормальний стан вже 5 рік війни … Сепар так до свого м яса не ставиться, як у нас … Коли наступного разу генерали будуть питати ЧОМУ не хочуть залишатися на КОНТРАКТ, просто заставте себе хоч одну добу там прожити … ”

Через кілька годин дівчина додала, що керівництво дізналося про її вчинок і зараз загрожує звільненням.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

10 коментарів

 1. Совдепія як була так і залишилася, яке НАТО, гроші як роскрадалися так і крадуть, зато всі началиники тила і командири частин їздять на джипах , за які гроші сволота, до воїнів ставляться по скотськи, все робиться на папірах і їх тонни , особлива на совєщаніях, по кожні [пі-пі-пі] треба рапорт писати, бумажна армія, кожен свою сраку прикриває, а запчастини до техніки то вообше нереально вибити потрібно знов купа папірів, рапортів і так роками із за дебільних командирів, бо кожен боїться на верх доповідати, а люди страдають

 2. ці фото 2014 року. навіть відповідь Бірюкова говорить про закінчення робіт до 17року.

 3. А ще зовсім нескладно взяти самім лопати, зробити насипи і дренаж для своїх палаток, тим самим поліпшити собі ж кращі умови для навчання та проживання.

  1. …. а генералам не заважати красти і не відволікати їх своїми дурними проблемами…

  2. Мне эти фотографии полигона напоминают схожую картину сборов по переподготовке в 1981г..Такая же грязь,отсутствия топлива,бани и пр..Как ТЫЛ не работал там,так и не работает,скорее всего,и сейчас.

  3. А это ничего что дебилы архитекторы, обложили палатки бетоном, сделав ямы для воды? Возьми лапату и сделай там дренаж, умник.

 4. кАК ПРАВИЛО ЕСТЬ МИНИМУМ ДВА ВЫХОДА – ИЛИ СТАВИТЬ ПАЛАТКИ НА ВОЗВЫШЕННОСТИ ИЛИ РАЗМЕЩАТЬ НА ДЕРЕВЯННЫХ НАСТИЛАХ – И ЭТО ОТВЕТСТВЕННОСТЬ КОМАНДИРОВ И СЛУЖБ ТЫЛА!

 5. Куди ж поділися гроші, що їх виділяли на перебудову Шрілану? Може б військова прокуратура зацікавилась нарешті?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eighteen + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.