Пасажири Über в Празі будуть заздалегідь знати точну вартість поїздкі

У вівторок, 13 березня, сервіс ?ber в Празі й Братиславі перейшов на нову систему інформування пасажирів про вартість поїздкі. Якщо раніше вона була лише орієнтовною (в додатку висвічувався ціновий діапазон «від і до»), то зараз клієнт ще до того як сісти в машину точно знає, скільки йому треба заплатити.

«Ми сповнені рішучості змінити спосіб ведення бізнесу в Празі. Перехід на точну вартість поїздкb – лише перший крок. До всіх зауважень чеського уряду ми ставимося з усією серйозністю, тому і далі будемо працювати над покращенням нашого сервісу для тисяч пасажирів, водіїв і міста», – заявив генеральний менеджер ?ber в Чехії і Словаччини Томаш Петевский.

Напередодні він і представник компанії Taxify Матей Бенушка зустрілися з прем’єр-міністром Чехії Андрієм Бабишем. Сторони обговорили конкретний план дій «легалізації» сервісів в країні.

Зустріч стала продовженням переговорів, які почалися тиждень тому. Тоді ?ber пообіцяв почати платити податки в Чехії, зареєструватися в системі електронного обліку виручки (EET) і зобов’язаннями зв’язати всіх своїх водіїв отримати ліцензію таксиста.

Останній пункт багато користувачів сервісу назвали кінцем ?ber в Празі, оскільки головна суть сервісу полягала в найом саме непрофесійних водіїв, які після проходження простої реєстрації могли відразу приступити до роботи. Тепер же їм доведеться отримувати ліцензію таксиста.

Разом з тім Бенушка заявивши, що Бабиш пообіцяв спростити процедуру отримання такої ліцензії. Заяву на її видачу можна буде податі онлайн, а адміністративний збір становитиме символічну суму.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh