Авторські статтіДіаспора

Пасажири Über в Празі будуть заздалегідь знати точну вартість поїздкі

У вівторок, 13 березня, сервіс ?ber в Празі й Братиславі перейшов на нову систему інформування пасажирів про вартість поїздкі. Якщо раніше вона була лише орієнтовною (в додатку висвічувався ціновий діапазон «від і до»), то зараз клієнт ще до того як сісти в машину точно знає, скільки йому треба заплатити.

«Ми сповнені рішучості змінити спосіб ведення бізнесу в Празі. Перехід на точну вартість поїздкb – лише перший крок. До всіх зауважень чеського уряду ми ставимося з усією серйозністю, тому і далі будемо працювати над покращенням нашого сервісу для тисяч пасажирів, водіїв і міста», – заявив генеральний менеджер ?ber в Чехії і Словаччини Томаш Петевский.

Напередодні він і представник компанії Taxify Матей Бенушка зустрілися з прем’єр-міністром Чехії Андрієм Бабишем. Сторони обговорили конкретний план дій «легалізації» сервісів в країні.

Зустріч стала продовженням переговорів, які почалися тиждень тому. Тоді ?ber пообіцяв почати платити податки в Чехії, зареєструватися в системі електронного обліку виручки (EET) і зобов’язаннями зв’язати всіх своїх водіїв отримати ліцензію таксиста.

Останній пункт багато користувачів сервісу назвали кінцем ?ber в Празі, оскільки головна суть сервісу полягала в найом саме непрофесійних водіїв, які після проходження простої реєстрації могли відразу приступити до роботи. Тепер же їм доведеться отримувати ліцензію таксиста.

Разом з тім Бенушка заявивши, що Бабиш пообіцяв спростити процедуру отримання такої ліцензії. Заяву на її видачу можна буде податі онлайн, а адміністративний збір становитиме символічну суму.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.