Авторські статті

Партизани у Донецьку підірвали банду “Кальміус”

 Як стало відомо, вчора, 24 лютого, в результаті успішного спрацьовування дбайливо закладених двох фугасів, було знищено до 10 одиниць бронетехніки бравого ополчення великої Новоросії.

Як повідомляє лідер партизанського загону “Тіні” Олександр Гладкий, фугаси мали 15 кг в тротиловому в еквіваленті і були закладені біля зайнятого російськими терористами обласного СБУ в Донецьку по вулиці Щорса на відстані 300 метрів від будівлі в покинутій шахті. Таким чином, партизани завдали удару по так званій “поліції” Новоросії, сформованої з бандитів угрупування “Кальміус”.

За словами Олександра Гладкого, вибух призвів до пожежі в казармах “Кальміусу”, які розміщувалися в колишній школі, а в районі шахти, на складі здетоновавл боєкомплект, що призвело до знищення і пошкодження 3 танків, і від 5 до 7 БТР. Кількість втрат бойовиків в особистому складі не відома, але те, що сумні звістки вирушили до Бурятії – без сумнівів!

Що тут ще додати … Навіть перебуваючи в глибокому окупаційному тилу, жоден загарбник не повинен себе почувати спокійно і партизани продовжують тримати туристів в холодному тілі, підсумовує zloy_odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України