Авторські статті

«Партії США єдині у своєму прагненні допомагати Україні», — Сенатор Річард Дурбін

Сьогодні, 25 травня, заступник Міністра оборони України — керівник апарату Петро Мехед зустрівся із заступником лідера Демократичної партії в Сенаті США Сенатором Річардом Дурбіном.

У ході зустрічі заступник Міністра оборони — керівник апарату поінформував сенатора про воєнно-політичну ситуацію в Україні, наголосивши, що незважаючи ні нащо системні обстріли позицій сил АТО продовжуються.

Також Петро Мехед зазначив, що немає ніяких сумнівів щодо присутності російських регулярних військ на сході України. Ще одним підтвердженням цього факту стало затримання на Донбасі двох російських розвідників.

— Українська сторона високо цінує допомогу, яку Сполучені Штати Америки надають Україні в рамках складної воєнно-політичної ситуації в нашій державі, — зазначив Петро Мехед.

Нагадаємо, Конгресом США схвалено питання щодо виділення у цьому році 120 млн доларів для оснащення української армії.

Сенатор Річард Дурбін у свою чергу запевнив представників українського оборонного відомства у подальшій підтримці та розвитку співпраці.

Зокрема, заступник лідера Демократичної партії запропонував консультативну допомогу в сфері психологічної реабілітації бійців.

— США у свій час зіткнулися із проблемою організації психологічної реабілітації військових, які брали участь в бойових діях, — розповів Річард Дурбін. — Тож ми готові поділитися своїми напрацювання у цьому напрямку.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України