Партія регіонів лише з трибуни ВР «вболіває» за єдність України

Якщо Партія регіонів лише з трибуни ВР «вболіває» за єдність України, і не робить нічого для стабілізації Донбасу, то це говорить лише про одне – вони зацікавлені в такому сценарії. Цим людям байдуже – використовувати бандитів проти Майдану, чи проти своїх земляків, але уже під прапорами Росії. 

Щодо олігархів з Донбасу, то ми побачили, що вони готові з перших годин рятувати своїх однопартійців від арешту. Так чому не рятують простих людей від бандитів?

І в цій ситуації бездіяльність правоохоронців інакше як злочинною не назвеш. Хлопці, час на розкачку і ревізію рядів уже давно пройшов. Я звертаюся до СБУ, до МВС, потрібно негайно діяти, а саме:

1. Притягнути до відповідальності організаторів вчорашнього побоїща і тих членів Партії регіонів, які підтримують сепаратистів. Їх прізвища відомі уже всьому Донецьку.

2. Посилити донецьку міліцію і внутрішні війська підрозділами з інших областей. Зрозуміло, що на вихідних будуть нові спроби організувати заворушення.

А владі слід припинити загравати з Партією регіонів. Бо поки ви з ними в Києві граєтеся в коаліцію, ці люди розкачують Донбас не гірше, ніж росіяни Крим.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh