Авторські статті

Партія регіонів лише з трибуни ВР «вболіває» за єдність України

Якщо Партія регіонів лише з трибуни ВР «вболіває» за єдність України, і не робить нічого для стабілізації Донбасу, то це говорить лише про одне – вони зацікавлені в такому сценарії. Цим людям байдуже – використовувати бандитів проти Майдану, чи проти своїх земляків, але уже під прапорами Росії. 

Щодо олігархів з Донбасу, то ми побачили, що вони готові з перших годин рятувати своїх однопартійців від арешту. Так чому не рятують простих людей від бандитів?

І в цій ситуації бездіяльність правоохоронців інакше як злочинною не назвеш. Хлопці, час на розкачку і ревізію рядів уже давно пройшов. Я звертаюся до СБУ, до МВС, потрібно негайно діяти, а саме:

1. Притягнути до відповідальності організаторів вчорашнього побоїща і тих членів Партії регіонів, які підтримують сепаратистів. Їх прізвища відомі уже всьому Донецьку.

2. Посилити донецьку міліцію і внутрішні війська підрозділами з інших областей. Зрозуміло, що на вихідних будуть нові спроби організувати заворушення.

А владі слід припинити загравати з Партією регіонів. Бо поки ви з ними в Києві граєтеся в коаліцію, ці люди розкачують Донбас не гірше, ніж росіяни Крим.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.