Економіка

Партію автоцистерн на шасі МАЗ відчизняному замовнику передало підприємство ДК “Укроборонпром”

Постачання для неназваного вітчизняного замовника промислових автоцистерн АЦНГ-11-6317F5 та АЦНГ-8-6317F5 було виконане фахівцями 45-го експериментального механічного заводу

ДП “45 ЕМЗ” (входить до складу ДК “Укроборонпром”) виготовило та відправило замовнику партію автоцистерн АЦНГ-11-6317F5 та АЦНГ-8-6317F5.

Відповідну інформацію, напередодні першої річниці з початку роботи чинного гендиректора Концерну Юрія Гусєва, повідомила прес-служба ДК “Укроборонпром”.

Підприємство ДК "Укроборонпром" передало партію автоцистерн на шасі МАЗ

Одна з нещодавно переданних замовнику нових автоцистерн на шасі МАЗ-6317 від ДП “45 ЕМЗ”

За даними Концерну, нові вироби мають низку особливостей. Зокрема, на вимогу неназванного замовника, їх виготовлено з товщого, ніж звичайні цистерни, металу. Так, їхнє днище становить 5 мм, а стінки цистерн – 4 мм. Також нові АЦНГ мають потовщені хвилерізи, що стоять всередині місткостей і кріпляться нержавіючим кріпленням. Крім цього, у таких цистернах горловина розміщуються позаду, аби авто могло під’їжджати задки до вежі наповнення. І ще одна особливість новинок АЦНГ-11 і АЦНГ-8 – гідравлічний, а не механічний привід насосу.

“Нові АЦНГ-11-6317F5 та АЦНГ-8-6317F5 можуть працювати як автоцистерни – транспортувати пальне, і як паливозаправники – мають блок видачі пального”, – відзначається в повідомленні.

Хоч замовник нових автоцистерн та їх кількість не повідомляється, відомо, що наприкінці листопада цього року підприємство “УкрЄвроМАЗ” відзвітувало про передачу автоцистерн АЦНГ-8 на повноприводному шасі (МАЗ 6317) виробництва ДП “45 експериментальний механічний завод” ПАТ “УКРНАФТА”.

Офіційний дилер білоруського МАЗу в Україні продовжує постачання спецшасі й для потреб НГУ – “Наступні два автопаливозаправники для Національної гвардії України”, повідомила прес-служба “УкрЄвроМАЗ” 30 листопада 2021 року.

Підприємство ДК "Укроборонпром" передало партію автоцистерн на шасі МАЗ

За даними прес-служби ДК “Укроборонпром” підприємства Концерну продовжують нарощувати темпи виробництва у 2021 році

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України