Новини з Австрії

В Австрії Партія Зелених у парламенті проголосувала проти райдужних прапорів ЛГБТ

З урахуванням розгляду бюджету це було, звичайно, тільки другорядне питання, але у пятницю в парламенті постало питання про прапори ЛГБТ.

Вранці у пятницю коаліційні партії ÖVP і GRÜNE ухвалили суперечливий закон про бюджет (детальніше про це тут), але відхилили постанову з іншого питання — про райдужні прапори. «Зелені дійсно здалися!! — жаліється член парламенту від NEOS Хенріке Брандштеттер в Twitter. Коаліція правлячих партій — ÖVP і Зелених — відхилили пропозицію Янніка Шетті вивісити на федеральних міністерствах райдужні прапори протягом місяця в честь Vienna Pride — найбільшого новини LGBTIQ в Австрії, який пройде з 7 по 20 червня 2021 року.

Її колега Міхель Реймон з партії Зелених заглибився в тему більш детально. «Я б хотів проголосувати за райдужні прапори на міністерствах», — сказав Реймон, але «зобов’язання перед ÖVP таке не дають зробити». Вихід з коаліції з ними лише зашкодив б — одних голосів соціал-демократів, зелених і NEOS все одно менше, ніж ÖVP і АПС. А вони змогли б активно просувати свої спільні закони «особливо в області міграції, притулку, прав людини».

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото:https://www.heute.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.