В Австрії Партія Зелених у парламенті проголосувала проти райдужних прапорів ЛГБТ

З урахуванням розгляду бюджету це було, звичайно, тільки другорядне питання, але у пятницю в парламенті постало питання про прапори ЛГБТ.

Вранці у пятницю коаліційні партії ÖVP і GRÜNE ухвалили суперечливий закон про бюджет (детальніше про це тут), але відхилили постанову з іншого питання — про райдужні прапори. «Зелені дійсно здалися!! — жаліється член парламенту від NEOS Хенріке Брандштеттер в Twitter. Коаліція правлячих партій — ÖVP і Зелених — відхилили пропозицію Янніка Шетті вивісити на федеральних міністерствах райдужні прапори протягом місяця в честь Vienna Pride — найбільшого новини LGBTIQ в Австрії, який пройде з 7 по 20 червня 2021 року.

Її колега Міхель Реймон з партії Зелених заглибився в тему більш детально. «Я б хотів проголосувати за райдужні прапори на міністерствах», — сказав Реймон, але «зобов’язання перед ÖVP таке не дають зробити». Вихід з коаліції з ними лише зашкодив б — одних голосів соціал-демократів, зелених і NEOS все одно менше, ніж ÖVP і АПС. А вони змогли б активно просувати свої спільні закони «особливо в області міграції, притулку, прав людини».

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото:https://www.heute.at/

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh