Новини

Пароконвектомати (пароконвекційні печі) – багатофункціональні та економічні пристрої

Сьогодні конвекційно-парові печі є найдосконалішими та універсальними гастрономічними пристроями, які використовуються в багатьох ресторанах та кухнях колективного харчування. Вони відрізняються простотою, інтуїтивно зрозумілим керуванням, комфортом використання та надійністю.

Конвекційні парові печі https://lodmar.com.ua/product-category/teplove-obladnannya/profesiyni-pechi/parokonvektsiyni-pechi/ є технологічно досконалими пристроями. Вони стануть незамінними в будь-якому гастрономічному закладі, який хоче порадувати своїх клієнтів смачними та ідеально приготованими стравами. Система конвекції, яка забезпечує рівномірну циркуляцію повітря, з додатковою функцією генерації пари, надає печам необмежені можливості. Завдяки цьому різноманітні страви в подібних приладах можна приготувати не тільки швидше, але й зробити їх набагато кориснішими.

У пароконвектоматах можна готувати страви різними способами, залежно від потреб та переваг діяльності окремого закладу. Тут легко випікати, смажити, бланшувати, тушкувати та регенерувати страви за допомогою готової кулінарної книги або за допомогою індивідуальних налаштувань.

Використання новітніх технологічних рішень в устаткуванні гарантує, що страви щоразу будуть готуватися однаково, незалежно від розміру порцій, які знаходяться в духовці. Більшість моделей, пропонованих на ринку мають електронне управління, вбудовану кулінарну книгу, термозонд, систему автоматичного миття та інші функції, що полегшують повсякденну роботу з універсальним обладнанням.

Основні функції пароконвектоматів

Висококласні пароконвектомати – інвестиція на багато років. Страви, приготовані в пароконвекційній печі, корисніші, оскільки в процесі приготування не втрачають цінних поживних речовин і зберігають свій характерний колір. Пар, що виробляється всередині приладу, захищає продукти від висихання, а циркуляція гарячого повітря забезпечує рівномірну температуру в камері. В результаті їжа щоразу ідеально пропікається, як всередині, так і зовні.

  • Додатковою перевагою цих пристроїв є економічність та енергоефективність – завдяки використанню сучасних технологій приготування страв в пароконвектоматі займає набагато менше часу, ніж у класичному варіанті.
  • Надзвичайно важливою функцією пароконвектоматів є регенерація. Завдяки їй ми можемо розігрівати страви і вони при цьому не втрачатимуть смаку. Звичайно, пароконвектомати не дозволять відновлювати їжу весь час, але одноразова регенерація буде працювати саме так, як ви очікуєте.
  • Нагнітання, тобто процес утворення пари всередині топкової камери, полягає в тому, що на спеціально розроблені лопаті у вентиляторі наливається невелика кількість води, а потім за їх допомогою краплі розсіюються і потрапляють на нагрівач, розташований навколо вентилятора. При цьому утворюється пара, яка через вентилятор рівномірно розподіляється по всій поверхні пароконвектомата.
  • Цей прилад також відрізняється високою універсальністю. Пароконвектомат замінює декілька видів теплового обладнання. З його появою на кухні відпадає необхідність у пароварці, духовці, конвекційній печі, електроварці, плиті, сковороді та у варильному котлі. Це економить місце на кухні, а також здешевлює закупівлю іншого обладнання.

Слід також відзначити, що більшість процесів у пароконвектоматах максимально автоматизовані, це максимально знижує трудовитрати на приготування страв.

В пароконвектоматі автоматизованим є не лише процес приготування їжі, а й навіть його миття! Достатньо розбризкати в робочій камері мийний засіб, пропарити 10 хвилин, змити бруд – і ваш пароконвектомат чистий!

Як правильно вибрати пароконвектомат?

При виборі пароконвектомату важливо враховувати наступні фактори:

  • концепцію кухні ресторану – традиційна кухня, що відрізняється різноманітністю меню, складністю технологій приготування та вимогами подачі готових страв; національна кухня, яка висуває певні вимоги до якості готового продукту; кухня, орієнтована на один продукт (спеціалізовані ресторани); кухня ресторанів швидкого харчування, які зараз становлять сильну конкуренцію традиційній кухні;
  • кількість посадкових місць, наявність «пікових навантажень» та їх тривалість у часі («бізнес-ланчі», «комплексні обіди», банкети);
  • площа кухні та інших підсобних приміщень, задіяних у виробничому процесі;
  • фінансові можливості ресторатора та ціновий рівень ресторану.

Відразу вивчайте функціональні можливості обладнання. Для роботи стандартного закладу громадського харчування необхідні прості можливості: варити, тушкувати, обсмажувати, випікати. Якщо ви не збираєтеся створювати «заморські делікатеси», наприклад, коптити рибу чи м’ясо, навіщо витрачати гроші на елітний пристрій? Особливо на старті бізнесу.

Рекомендується зупинити вибір на приладі з регулятором вологості та режимом конвекції. Ці функції роблять готові страви смачнішими, що сприятиме підняттю рейтингу вашого закладу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України