Війна РФ проти України

Парламентський комітет з питань нацбезпеки погодив державне оборонне замовлення на три роки

ОТРК “Сапсан/Грім-2” Фото: Юрій Бірюков

Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки 26 квітня завершив погодження державного оборонного замовлення на 2021 – 2023 роки

Про це повідомляє вебсайт комітету.

“26 квітня 2021 року відбулося засідання Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Відповідно до ухваленого порядку денного засідання народні депутати України – члени Комітету завершили розгляд питання погодження Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки державного оборонного замовлення на 2021 – 2023 роки”, – зазначається в матеріалі на офіційному сайті комітету.

Нагадаємо, що Міністерство оборони цього рок анонсувало підписання контракту на перший дослідний дивізіон оперативно-тактичного ракетного комплексу (ОТРК) «Сапсан».

Парламентський комітет з питань нацбезпеки погодив державне оборонне замовлення на три роки

ОТРК “Сапсан/Грім-2” Фото: Юрій Бірюков

Дослідний дивізіон буде скороченого складу та складатиметься з елементів необхідних для випробувань. Йдеться про виготовлення однієї батареї (машина управління командира батареї, дві пускові установки та машина заряджання) та елементів управління дивізіоном (машина управління командира дивізіону).

Також продемонстроване раніше шасі для ОТРК вже не розглядається як основний варіант. Очікується, що всі машини будуть на чеському шасі Tatra, яке має стати уніфікованою мультиплатформою для всього озброєння ракетних військ та артилерії Збройних сил України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України