Авторські статті

Парламентські вибори навесні? Кирило Сазонов розповів про таку ймовірність

Під час попередньої каденції Верховної Ради ми весь час чули про те, що ось-ось будуть дострокові парламентські вибори. Зараз же практично ніхто не говорить про те, що дострокові вибори відбудуться. Про це в ефірі одного з телеканалів розповів політолог і журналіст Кирило Сазонов.

На думку Кирила Сазонова, дострокові парламентські вибори точно вже не відбулися восени і навесні – під великим питанням. Найоптимістичніший варіант – це наступної осені.

«Я вірю не так словами, скільки грошам. Якщо я бачу, що люди вкладають в підготовку явно до парламентських виборів, значить у них є підстави на них розраховувати », – розповів політолог.

Що стосується місцевих виборів, то їх ніхто переносити не буде. Адже не росте рейтинг «Слуги народу» настільки потужно, щоб переносити вибори на весну, тому немає сенсу відкладати зараз.

Через 3-4 місяці, коли нас в жовтні-грудні наздоженуть економічні наслідки карантину, рейтинг «Слуги народу» впаде ще більше. Навіть, якщо світова криза не буде настільки сильною, рейтинги правлячої партії все одно просядуть, тому що люди відчують, що з фінансами стало важче.

Ніхто не буде розбиратися про те, що це наслідки світової кризи, все шишки полетять на владу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України