Парламент на державну рівні визнав і підтримав Пласт в Україні

Щойно парламент ухвалив законопроект “Про державне визнання і підтримку Пласту” (за основу і в цілому). Подяка від пластунів усього світу і тих тисяч, які не дожили до сьогодні. Які вмирали за Україну в криївках і лісах, у гулахах і німецьких концтаборах.

Подяка голові депутатської групи “Пласт” Viktor KryvenkoАндрій Парубій – який 30 років тому одним з перших ініціював відродження Пласту в Україна. Всім авторам законопроекту (більше 50-ти!; а передусім Yaroslav Markevich, який підбив нас на цю затію і допоміг підготувати її реалізацію та Іван Крулько), комітету молоді і спорту та особисто Микола Величкович (учаснику установчого зїзду Пласту в Моршині у 1991 р.),

Усім фракціям, які підтримали (включно з фракціями “Воля народу”! і “Відродження”). 228 – за, 4 – проти, – 7 утрималось.

З боку Пласту особлива подяка Larysa Zhygun – Головному адвокатору законопроекту (свою передвиборчу пластову обіцянку ти майже виконала). Yaroslav Yurchyshyn – ти підтримував ідею діями (і тоді, коли майже всі вже не вірили), Станіслав Андрійчук та Михайло Дворак (Mykhailo Dvorak) – за активну участь і підтримку (без вас ідея померла би в зародку)

Юрій Юзич

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh