Авторські статті

Парламент має вибачитись перед суспільством за ті рішення, які спричинили протистояння

Народний депутат від “УДАРу” Ірина Геращенко закликає парламент вибачитись перед українським народом за ті ухвалені рішення, які призвели до протистоянь в суспільстві. Про це вона заявила під час пленарного засідання Верховної Ради.

Вона наголосила, що жінки від фракцій опозиції відвідують затриманих в судах та лікарнях. “На жаль, ми не бачили там жодного регіонала. Це не правильно, бо кожен має відчути відповідальність за те, що було понаголосовано”, – сказала Ірина Геращенко. Народний депутат продемонструвала фотографії побитих “Беркутом” людей, які лежать в лікарнях. Водночас, додала Геращенко, страшні катування з боку силовиків відбуваються і в мирні часи.

Крім того, Геращенко порадила депутатам регіоналам взяти участь в засіданнях апеляційних судів відносно людей, які  були затримані під час акцій протесту на підставі недолугих законів, ухвалених останнім часом. “Було б правильно, якби ви пішли в суди і вибачились перед народом за те, в що кинули країну”, – додала народний депутат, звертаючись до регіоналів та комуністів.

Крім того, за її словами, ненормальною є ситуація, коли були побиті та поранені журналісти, а за це досі ніхто не поніс відповідальність. Так само, додала Геращенко, ненормальним є побиття в стінах парламенту депутатами-регіоналами жінок-депутатів Марії Іоновоі та Лесі Оробець. “Ми не почули осуду від жінок провладної більшості. Навпаки – це виправдовується”, – сказала Ірина Геращенко.

“Парламент знову має стати парламентом. Буде правильно, якщо підсумком сьогоднішнього дня стане вибачення парламенту перед українським народом, за те, що було зроблено в останній місяць”, – наголосила Геращенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України