Новини з Австрії

Парк розваг у Відні терміново шукає співробітників: список професій різноманітний

Віденський Пратер терміново шукає співробітників

За даними Асоціації Пратер, 13 компаніям віденського Wurstelprater належить заповнити понад 80 вакансій.

Брак робітників не обмежується Wurstelprater. Як повідомили АПА в Praterverband, у 13 компаніях є понад 80 вакансій. Щоб найближчим часом знову відкрилися всі атракціони, закусочні та бари, зараз терміново шукають персонал. Зараз є навіть ярмарок вакансій зі “Speed-Dating”.

Пратер – одне з найпопулярніших місць відпочинку в місті. Американські гірки, автодроми, колеса огляду, каруселі тощо щороку тішать велику аудиторію – спектр розваг варіюється від тих, що підходять для маленьких дітей, до тих, що викликають адреналін навіть у дорослих. Одним із яскравих моментів відвідування Пратера зазвичай є відвідування одного з численних ресторанів, наприклад, знаменитого Швейцерхауса.

Список дефіцитних професій настільки ж різноманітний, як і пропоновані атракціони. Компанії Пратера, природно, шукають людей, які зазвичай працюють безпосередньо на атракціонах, тобто помічників шоуменів. Але жінки і чоловіки, які пройшли навчання за спеціальностями техніків, електриків, інженерів-мехатроніків або сантехніків, також користуються попитом.

Ресторани Пратера також відчувають гостру потребу в працівниках. У сфері громадського харчування терміново шукається офіціантки або людей для управління численними закусочними. За даними Асоціації Пратер, яка загалом налічує близько 60 членів, тільки в Schweizerhaus потрібно заповнити 25 вакансій.

“Брак робочої сили – одна з найбільших проблем, з якими стикається наш бізнес у Пратері”, – запевнили президент асоціації Сільвія Ланг і віцепрезидент Фредо Немек у спільній заяві. Вони попередили, що через занадто малу кількість співробітників багатьом важко підтримувати роботу бізнесу, особливо з наближенням початку сезону. Хоча деякі визначні пам’ятки відкриті і взимку, відкриття Швейцерхауса вважається свого роду стартовим сигналом для всього Пратера. Захід відбудеться 15 березня.

Щоб підготуватися до майбутніх місяців, зараз організовується ярмарок вакансій, який організовується спільно з Віденською державною службою зайнятості. Цього вівторка AMS запросило загалом 200 претендентів. Як і у випадку зі “Speed-Dating”, кандидати по черзі представляються потенційним роботодавцям на заході та сподіваються на “збіги”.

Підприємці Пратера не приховують, що робота може бути складною. Знайти працівників стає дедалі важче, тому що в індустрії розваг люди працюють у вихідні, вечорами і без відпустки в літні місяці, пояснив Ланг.

Вона описала роботу помічника шоумена як “ідеальну роботу початкового рівня”. Це напівкваліфікована робота, все, що вам потрібно, це ентузіазм до роботи. Голова асоціації запевнив, що компанії подбають про своїх співробітників. Багато співробітників працюють у Пратері десятиліттями і вже є членами сім’ї.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України