Духовне

Папський посланець підсумував візит до Меджугор’є: бачу великі плоди, але й певні виклики

Завершуючи свій тижневий візит до Меджугор’є, спеціальний папський легат сказав, що побачив «великі духовні переваги» явища Меджугор’є, однак визнав існування серйозних викликів, спричинених так званими об’явленнями Марії там.

Архиєпископ Генрик Госер, котрого Папа Франциск відправив провести оцінку душпастирських потреб в Меджугор’є, під час прес-конференції наголосив, що він не робить жодних висновків про автентичність об’явлень. Він нагадав журналістам, що цю справу розглядає спеціальна ватиканська комісія, однак остаточного звіту наразі не опубліковано. «Як і ви, я очікую на остаточне рішення комісії», – зазначив він.

Архиєпископ Генрик Госер зустрівся з Мостарсько-дуванським єпископом Ратком Перічєм, з «візіонерами», душпастирями і мирянами цього району. Він відзначив, що  певна кількість осіб отримала духовні переваги від візиту до Меджугор’є, згадуючи особливо кількість покликань до священства, заохоту брати участь в адорації Найсвятіших Тайн, а також наголос на прийнятті Таїнства примирення, інформує CNA.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.