У Ватикані відбудеться семінар про клітинну біологію

Від 23 до 24 жовтня 2017 року у Ватикані відбуватиметься Семінар на тему «Клітинна біологія й генетика», організований Папською Академією Наук та Академією Наук Латинської Америки, що має на меті висвітлити новітні відкриття у сфері клітинної біології. Наукові сесії об’єднають фахівців у сферах мембранної біології, генетики, сигнальної системи клітин, нейробіології та біомедичного застосування клітинної біології, що обговорюватимуть також шляхи подолання основних проблем наукових досліджень в Латинській Америці.

В інформативному буклеті семінару зазначається, що Латинська Америка – це величезний континент, який в останні десятиріччя досягнув великих успіхів у науці, але це не виключає існування невдач та структурних проблем. Наука має важливі наслідки для освіти, виробництва продовольства, біомедицини та сприяння суспільному поступові. Латинська Америка має багаторічну історію важливих досягнень у сфері біології. Два місцеві науковці, Бернардо Хоссей та Луїс Лелур, отримали Нобелівську премію за дослідження, проведені в цьому регіоні.

Теми обговорення семінару включатимуть наукову співпрацю, обмін студентами та дослідниками, спільні зусилля для створення інфраструктури. Результати цих обговорень будуть надіслані урядам країн, академіям наук та науковим товариствами в Латинській Америці.

Академія наук Латинської Америки була створена групою наукових дослідників у 1982 році при Папській Академії Наук, щоб вшанувати пам’ять Сімона Болівара, лідера боротьби за незалежність іспанських колоній Південної Америки ХІХ сторіччя. Цьогорічний семінар має на меті також проаналізувати 35-річну співпрацю між двома інституціями та надати нового імпульсу для подальшого будування мостів у науковому середовищі континенту.

Завдання Академії наук Латинської Америки полягає в тому, щоб сприяти розвитку таких наук, як фізика, хімія, математика та природничі науки та їх застосування в інтересах розвитку людини, культурної та соціальної інтеграції країн Латинської Америки і Карибського басейну. В даний час вона нараховує понад 200 членів з Аргентини, Бразилії, Колумбії, Коста-Ріки, Куби, Чилі, Еквадору, Гватемали, Гондурасу, Мексики, Панами, Перу, Уругваю і Венесуели. Академія також має членів-кореспондентів з Німеччини, США та Франції.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh