Новини

Паперові стакани: що треба про них знати

Паперові стакани: що треба про них знати

Одноразовий посуд став невід’ємною частиною нашого життя. Ми навіть не завжди його помічаємо. У маленькі паперові стаканчики наливають каву вендингові апарати. Їх видають у кав’ярні та літньому кафе. Крім того, такий посуд дуже зручно використовувати на виїзних подіях.

Переваги паперових стаканів

Тара з паперу має такі плюси:

 1. Безпека. Папір – екологічно чистий матеріал. Він не виділяє неприємні запахи та шкідливі речовини. Він не всмоктує воду та жир. Під впливом високої температури папір на розсипається та не деформується.
 2. Гігієнічність. Відвідувачі кав’ярень та клієнти вендингових апаратів можуть бути впевнені, що до них стаканчиками ніхто не користувався. Після використання вироби будуть відправлені до сміттєвого бака. З них вже ніхто не буде пити.
 3. Міцність та універсальність. Картонний посуд не змінює форму під тиском ваги рідини. Його можна використовувати для подавання будь-яких напоїв – холодних та гарячих.
 4. Легка утилізація. Папір на відміну від пластику не потребує спеціальної переробки. Його достатньо викинути у будь-який сміттєвий бак.
 5. Приємний зовнішній вигляд. На папір можна нанести будь-який малюнок та напис. Такий посуд стає чудовим методом реклами. Він дозволяє створювати впізнаваний імідж закладу.

Які бувають одноразові стаканчики

Стакани відрізняється за обсягом. Можна замовити тару 100, 200, 300 і 400 мл. Маленькі стакани призначені для кави. Обсяг 200 мл вважається стандартним. Такий посуд підходить для подавання будь-яких напоїв. Стакани 300 та 400 мл більш використовуються для насипання попкорну. Таким чином, вироби можна розділити на види за призначенням:

 • для кави та чаю;
 • для холодних напоїв;
 • для попкорну.

Як вибрати

При виборі паперових стаканів треба враховувати такі нюанси:

 1. Міцність паперу. Стакани бувають одно- та двошаровими. Від цього залежить, як довго буде тримати посуд форму під тиском великої ваги. Також ця характеристика говорить про напої, які можна подавати у посуді. Тонкі стаканчики біль підходять для холодних рідин. А товсті – будуть чудовим вибором для подавання кави та чаю. Вони довго тримають тепло. При цьому папір не обпікає шкіру рук.
 2. Діаметр та висота. Ці параметри також слід підбирати залежно від рідини або їжі, яка буде подаватися у посуді. Так, для вендингового апарату добре підходить маленький широкий стаканчик. А для попкорну можна використовувати вузький та високий посуд.
 3. Дизайн. Виробники пропонують великий вибір паперових стаканів. Вони можуть бути гладкими та гофрованими. Для повсякденного використання підійдуть звичайні білі або чорні варіанти. Для вендингового апарату та кав’ярні можна замовити посуд з малюнками та написами. Для свят та виїзних подій краще купити святковий посуд. Він відрізняється яскравим дизайном. Окремо слід зазначити стакани для дитячих днів народжень. Вони можуть бути прикрашені зображеннями казкових та мультиплікаційних персонажів.

Перед купівлею стаканів треба розрахувати їх кількість. Для закладу краще купити одноразовий посуд від виробника оптом. Тоді вдасться заощадити. Для свята можна придбати посуд у роздріб. Тоді треба купувати стакани з запасом.

Виробник одноразового посуду Lookfort пропонує великий вибір паперових стаканів. Можна вибрати обсяг, колір, тип матеріалу. Також можна замовити брендування, щоб створити впізнаваний імідж закладу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України