Папа зустрівся з карабінерами, які охороняють ватиканський округ

Папа Франциск у понеділок висловив вдячність членам бригади карабінерів, яка обслуговує район Ватикану у Римі.

Карабінери – це військова поліція Італії, і служить як військовим, так і цивільному населенню. Це одна з двох головних національних поліцейських сил нації, другою є  – “Polizia ді Stato”.

Папа Франциск подякував їм за “ефективну співпрацю” з компетентними органами Святійшого Престолу, щоби забезпечити “гладкий хід” Святого року, і підкреслив їх терпіння і професіоналізм у роботі з паломниками і туристами, багато з яких є літніми людьми.

“Священний Рік милосердя відкриває перед усіма нами можливість бути відновленими, починаючи з внутрішнього очищення, яке знаходить своє відображення в тому, як ми відповідаємо за свої вчинки і виконуємо свої повсякденні обов’язки”, – сказав Франциск.

“Цей духовний вимір Ювілею штовхає кожного з нас запитати себе про наші справжні зобов?язання у відповідь на вимогу вірності до Євангелія, до якого Господь закликає нас відповідно до нашої ролі у житті”, – продовжив він.

Він нагадав їм, щоб, виконуючи свою роботу, вони використовували вчення Ісуса – як свого провідника, і пам’ятали, що “кожна людина уподобана Богом, і є Його творінням і заслуговує на визнання і повагу”.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh