Авторські статтіДуховне

Папа затвердив чергові декрети в справах визнання святості

Чудо за заступництвом священика-францисканця та визнання геройськості чеснот семи Слуг Божих: відповідні декрети Конгрегації у справах святих затвердив Папа Франциск, приймаючи у п’ятницю, 20 січня 2017 р., Префекта цього відомства кардинала Анджело Амато.

Зокрема, підписано декрет про визнання чуда за заступництвом праведного Слуги Божого о. Арсеніо з Тріґоло, в миру – Джузеппе Мільявакка, ОБМ капуцинів, співзасновника Згромадження Сестер Пресвятої Марії Утішительки, що народився 13 червня 1849 року на півночі Італії, а відійшов до вічності 10 грудня 1909 року. Це означає, що вже скоро його буде проголошено блаженним.

Інші сім декретів стосуються визнання геройського виміру чеснот мексиканського священика о. Раймундо Хардона Еррери, іспанського священика Хуана Саеса Уртадо, італійського францисканця о. Іньяціо Бескіна, угорського місіонера-салезіянина на Кубі о. Йожефа Вандора, італійського місіонера-салезіянина в Індії о. Франческо Конвертіні, італійської черниці Сантіни Марії де-Паскалі та польського мирянина Яна Тирановського. Всі вони завершили свій життєвий шлях у минулому столітті.

Джерело: Радіо Ватикан

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України