Духовне

Папа ввірив свою подорож до Панами Покровительці ВДМ

Традиційна молитва в базиліці Santa Maria Maggiore

Вірний звичаєві, започаткованому з перших днів свого понтифікату, напередодні Апостольської подорожі до Панами з метою приєднатися до учасників Всесвітнього дня молоді, вранці, 22 січня 2019 р., Папа Франциск відвідав велику базиліку Пресвятої Марії (Santa Maria Maggiore), де помолився перед чудотворною іконою Пресвятої Богородиці Salus Populi Romani. На престіл перед чудотворним образом він поклав букет білих і червоних троянд.

Мати в дорозі поряд із Сином

Слід згадати, що копію саме цієї ікони святий Папа Іван Павло ІІ 2003 року вручив молоді як другий символ Всесвітніх днів молоді (першим є Хрест, вручений 1984 року). Ці символи здійснюють паломництво країною, яка приймає День молоді та сусідніми державами.

У Пальмову Неділю, 13 квітня 2003 року, коли Всесвітній день молоді відзначався на місцевому рівні, на площі Святого Петра у Ватикані була присутня молодіжна делегація з Німеччини, що прибула отримати згаданий хрест, адже 2005 року юнаків і дівчат з усього світу готував приймати Кельн. Наприкінці молитви «Ангел Господній» святий Іван Павло ІІ несподівано додав:

«Делегації, що прибула з Німеччини, сьогодні вручаю також ікону Марії. Відтепер і надалі вона разом із хрестом супроводитиме Всесвітні дні молоді. Вона буде знаком материнської присутності Марії поруч з молоддю, покликаною як і апостол Іван прийняти Її до свого життя».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України