Новини

Папа: Віра – це найкраща спадщина, яку можна залишити своїм дітям

«Віра – це найкраща спадщина, яку ви можете залишити своїм дітям», – наголосив Папа Франциск під час короткої проповіді, яку він виголосив 10 січня 2016 р. на Святій Месі, під час якої уділив Святу Тайну Хрищення 26 немовлятам, які прийшли на світ в родинах ватиканських працівників, між якими – двоє дітей, батьки яких працюють у Ватиканському Радіо.

У неділю по Богоявлінні, у яку в Церкві латинського обряду відзначається свято Господнього Хрищення, Сикстинська каплиця Апостольського Палацу в Ватикані, яка є свідком обрання Римських Архиєреїв, наповнилася літургійним співом та голосами новонароджених дітей – 13 хлопчиків і 13 дівчаток. Саме там, згідно з давнім звичаєм, Святіший Отець очолив Євхаристійне богослуження із таїнством християнського втаємничення.

«Сьогодні, в цей день, який є радісним для вас, бажаю вам, щоб ви виявилися здатними зростити цих дітей у вірі, і щоб найбільшою спадщиною, яку вони отримають від вас, була саме віра», – сказав Папа Франциск під час проповіді, пригадавши на її початку про те, як Пречиста Діва Марія та святий Йосиф на сороковий день після народження принесли Ісуса до єрусалимського храму.

«Сьогодні, в день свята Господнього Хрищення, – зауважив Наступник святого Петра, – ви, батьки, приносите своїх дітей, щоби отримати Хрищення, отримати те, про що ви просили на початку богослуження, коли я поставив вам перше запитання: віру. “Прошу про дар віри для своєї дитини”. Таким чином, послідовно крізь віки, віра передається з покоління в покоління».

«Ці діти, через деякий час, займуть ваше місце зі своєю дитиною – вашими внуками – і проситимуть про те саме: про віру, яка дається у Хрищенні, віру, яку Святий Дух приносить сьогодні у серце, душу й життя цих ваших дітей. Ви просили віри. Церква, вручаючи вам запалену свічку, проситиме вас оберігати віру цих дітей. » – вів далі проповідник, закликавши батьків не забувати про те, що «найбільшою спадщиною», яку вони зможуть залишити своїм дітям, є віра. Тому слід «пильнувати, щоб її не втратити, спричинятися до її зростання та залишити її, немов спадщину».

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.