Папа: Віра – це найкраща спадщина, яку можна залишити своїм дітям

«Віра – це найкраща спадщина, яку ви можете залишити своїм дітям», – наголосив Папа Франциск під час короткої проповіді, яку він виголосив 10 січня 2016 р. на Святій Месі, під час якої уділив Святу Тайну Хрищення 26 немовлятам, які прийшли на світ в родинах ватиканських працівників, між якими – двоє дітей, батьки яких працюють у Ватиканському Радіо.

У неділю по Богоявлінні, у яку в Церкві латинського обряду відзначається свято Господнього Хрищення, Сикстинська каплиця Апостольського Палацу в Ватикані, яка є свідком обрання Римських Архиєреїв, наповнилася літургійним співом та голосами новонароджених дітей – 13 хлопчиків і 13 дівчаток. Саме там, згідно з давнім звичаєм, Святіший Отець очолив Євхаристійне богослуження із таїнством християнського втаємничення.

«Сьогодні, в цей день, який є радісним для вас, бажаю вам, щоб ви виявилися здатними зростити цих дітей у вірі, і щоб найбільшою спадщиною, яку вони отримають від вас, була саме віра», – сказав Папа Франциск під час проповіді, пригадавши на її початку про те, як Пречиста Діва Марія та святий Йосиф на сороковий день після народження принесли Ісуса до єрусалимського храму.

«Сьогодні, в день свята Господнього Хрищення, – зауважив Наступник святого Петра, – ви, батьки, приносите своїх дітей, щоби отримати Хрищення, отримати те, про що ви просили на початку богослуження, коли я поставив вам перше запитання: віру. “Прошу про дар віри для своєї дитини”. Таким чином, послідовно крізь віки, віра передається з покоління в покоління».

«Ці діти, через деякий час, займуть ваше місце зі своєю дитиною – вашими внуками – і проситимуть про те саме: про віру, яка дається у Хрищенні, віру, яку Святий Дух приносить сьогодні у серце, душу й життя цих ваших дітей. Ви просили віри. Церква, вручаючи вам запалену свічку, проситиме вас оберігати віру цих дітей. » – вів далі проповідник, закликавши батьків не забувати про те, що «найбільшою спадщиною», яку вони зможуть залишити своїм дітям, є віра. Тому слід «пильнувати, щоб її не втратити, спричинятися до її зростання та залишити її, немов спадщину».

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh