Папа: відкритість на трансцендентність допомагає будувати кращий світ

З нагоди Міжнародного дня молоді Глава Католицької Церкви нагадує про один з важливих вимірів освіти.

З ініціативи ООН, починаючи від 2000 року 12 серпня відзначається Міжнародний день молоді, завданням якого є нагадувати про роль молодих людей у розвитку і розбудові світу, а також про проблеми, які стоять на цьому шляху. Темою цьогорічних відзначень є освіта, щоб наголосити на важливості всеосяжної й доступної для всіх освіти.

Папа Франциск приєднався до цього відзначення через Твіттер. На дев’ятимовному папському аккаунті з’явилося наступне повідомлення:

“ Освіта з горизонтами, відкритими на трансцендентність, допомагає молоді мріяти та будувати кращий світ. #IYD2019 ”

Виховання до людяності

Звертаючись на початку червня до учасників конгресу, присвяченого католицькій освіті й вихованню, що відбудувався в США, Папа Франциск вказав на те, що католицькі освітні заклади покликані виховувати до гуманізму, тобто такого бачення суспільства, в осередку якого перебуває людина з її невід’ємними правами, цінності справедливості й миру та правильне співвідношення між особами, суспільством і державою.

Але на заваді цьому стоять різні перешкоди, одна з них – дегуманізація, яка полягає в тому, що надмірний індивідуалізм і споживацтво перешкоджають співпраці, нівелюють спільні цінності, підточують основоположні правила співжиття. Аби відповісти на цей виклик, за словами Папи, необхідно «відкривати горизонти трансцендентності», дбаючи про плекання в молоді духовних цінностей.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh