Папа: Відірватися від світських речей і споглядати Ісуса

В урочистість Преображення Господнього Папа закликає відірвати свій погляд від земного та підвести його до Христа

«Подорож учнів до гори Тавор заохочує нас відірватися від світських речей, аби споглядати Ісуса», – написав Папа Франциск у Твіттері в понеділок, 6 серпня 2018 р., в урочистість Преображення Господнього.

Церква святкує Преображення Господа нашого Ісуса Христа, що відбулося на горі Тавор, 6 серпня за новим, а 19 – за старим календарним стилем. Про цю подію, що відбулася незадовго перед страстями Спасителя, розповідають усі чотири євангелисти.

Якою ж була причина Преображення Господнього? Божий Син бажав скріпити віру Апостолів, щоб не вона захиталися під час Його страстей і смерті, а тому показується їм у сяйві Божественної могутності. Своїм преображенням Він неначе сказав: «Подивіться, ким я є; подивіться і зрозумійте, що тільки любов до людського роду є причиною мого пониження, терпіння і хресної смерті…».

Зустріч з Христом преображає людину. А те, що ми преображенні, підтверджують наші вчинки, що є наслідуванням Ісуса. Папа Франциск часто нагадує нам Ісусові слова: «Що ви вчинили одному з найменших, ви мені вчинили». Тож відчувши на собі безмежне Боже милосердя, ділімося ним з нашими ближніми, щоб коли прийде призначений час, почути від Небесного Судді: «Прийдіть, благословенні Отця мого й осягніть Царство, що приготоване вам від заснування світу! Радуйтеся і веселіться, бо нагорода ваша велика в небі!»

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh