Папа: відеопредставлення молитовного намірення на травень 2017

Починаючи від січня 2016 року за допомогою відеопослання Папа Франциск особисто коментує щомісячні намірення «Всесвітньої мережі молитви Папи»/«Апостольства молитви». Відеоролики приготовані у співпраці Ватиканського Телецентру та аргентинсько-іспанського медіа-агентства «La Machi», що спеціалізується у сфері комунікації релігійних цінностей.

Святіший Отець представляє молитовне намірення іспанською мовою, а відеоролики, що поширюються всіма популярними соціальними мережами в Інтернеті, підготовані із субтитрами різними мовами світу.

Отож, у травні 2017 року разом з Папою молимось за християн у Африці, щоб вони давали пророче свідчення примирення, справедливості й миру, наслідуючи Милосердного Ісуса.

Коли дивимось на Африку, то бачимо набагато більше, ніж її великі природні багатства.

Ми бачимо її життєрадісність, і, насамперед, бачимо привід для надії в її багатій інтелектуальній, культурній та релігійній спадщині.

Але не можемо не бачити братовбивчі війни, які призводять до численних невинних жертв серед населення та винищують ці природні й культурні ресурси.

З’єднаймось з нашими братами цього великого континенту й разом молімось за християн Африки, щоб вони дали пророче свідчення примирення, справедливості й миру, наслідуючи Милосердного Ісуса.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh