Духовне

Папа: відеопредставлення молитовного намірення на травень 2017

Починаючи від січня 2016 року за допомогою відеопослання Папа Франциск особисто коментує щомісячні намірення «Всесвітньої мережі молитви Папи»/«Апостольства молитви». Відеоролики приготовані у співпраці Ватиканського Телецентру та аргентинсько-іспанського медіа-агентства «La Machi», що спеціалізується у сфері комунікації релігійних цінностей.

Святіший Отець представляє молитовне намірення іспанською мовою, а відеоролики, що поширюються всіма популярними соціальними мережами в Інтернеті, підготовані із субтитрами різними мовами світу.

Отож, у травні 2017 року разом з Папою молимось за християн у Африці, щоб вони давали пророче свідчення примирення, справедливості й миру, наслідуючи Милосердного Ісуса.

Коли дивимось на Африку, то бачимо набагато більше, ніж її великі природні багатства.

Ми бачимо її життєрадісність, і, насамперед, бачимо привід для надії в її багатій інтелектуальній, культурній та релігійній спадщині.

Але не можемо не бачити братовбивчі війни, які призводять до численних невинних жертв серед населення та винищують ці природні й культурні ресурси.

З’єднаймось з нашими братами цього великого континенту й разом молімось за християн Африки, щоб вони дали пророче свідчення примирення, справедливості й миру, наслідуючи Милосердного Ісуса.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.