Авторські статтіДуховне

Святіший Отець поблагословив статуетки Дитятка Ісуса, принесені римськими дітьми

Згідно зі звичаєм, започаткованим ще святим Павлом VI, після проказування молитви «Ангел Господній» 16 грудня 2018 р., Папа Франциск поблагословив статуетки Дитятка Ісуса, призначені для домашніх вертепів, принесені дітьми, що беруть участь в катехитично-виховних програмах, які здійснюються в ораторіях Риму. У третю неділю Адвенту наймолодші вірні Римської дієцезії зібралися разом зі своїми родинами в базиліці Святого Петра у Ватикані на Святу Месу, після якої вийшли на площу перед базилікою, щоб помолитися з Єпископом Риму до Пречистої Діви Марії та отримати його благословення.

«Дорогі діти, – звернувся Папа Франциск до них з окремим вітанням, – коли ви вдома збиратиметеся на молитву перед вертепом, зосередивши свій погляд на Дитяткові Ісусові, відчуватимете зчудування… Ви можете запитати мене, що означає той подив? Мова йде про найсильніше почуття, про щось більшого від звичайної емоції. Це означає бачити Бога: зчудування великою таємницею Бога, Який став людиною».

«А Святий Дух, – додав Святіший Отець, – вкладе у ваші серця Ісусові покору, лагідність і доброту. Бо Ісус є добрим, лагідним та смиренним. В цьому полягає справжнє Різдво! Не забувайте про це! Нехай це справдиться для вас і для ваших рідних».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України