Авторські статтіДуховне

Папа зустрівся з чилійськими єпископами. Основна тема – зловживання у церкві

Від 15 до 17 травня 2018 року у Ватикані відбувалися зустрічі Папи Франциска з єпископами Чилі, яких Глава Католицької Церкви скликав для того, щоб спільно, прямуючи «синодальним шляхом», у Божій присутності, розпізнати провину й відповідальних всіх і кожного зокрема за нищівні рани, завдані постраждалим та всій церковній спільноті, а також опрацювати відповідні засоби для того, аби запобігти повторенню таких випадків.

Беручи до уваги обставини та надзвичайні виклики, породжені зловживанням владою, сумлінням та сексуальними наругами, що трапилися в Чилі останніми десятиріччями, Святіший Отець вважає необхідним поглиблено дослідити причини, наслідки й механізми, які в окремих випадках привели до замовчування та серйозних упущень щодо постраждалих.

У зустрічах беруть участь 34 єпископи (дієцезальні, помічники та 2 вислужені), з якими Папа хоче розділити висновки, отримані на основі рапорту свого спеціального посланця в цій справі архиєпископа Чарльза Шіклуни, доповнені численними усними й письмовими свідченнями, отриманими минулими тижнями.

Перша зустріч відбувалася ввечері, 15 травня. Святіший Отець вручив кожному єпископові текст з деякими темами для роздумів. Цим він започаткував період, присвячений виключно медитації й молитві, що триватиме до наступної спільної зустрічі, запланованої на вечір 16 травня. Ще дві зустрічі відбудуться у четвер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.