Духовне

Папа: Розп’яття – це не декорація

Після проказування молитви «Ангел Господній» Папа Франциск представив паломникам свій подарунок

«Розп’яття – це знак любові Бога, Який в Ісусі віддав за нас Своє життя», – сказав Папа після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 16 вересня 2018 р., представляючи вірним подарунок, який він приготував для них. «Сьогодні, два дні після свята святого хреста, я подумав про те, щоб подарувати всім вам, присутнім на площі, розп’яття», – сказав він, тримаючи його в руках.

З нагоди недільної зустрічі Папи з вірними, бідні, що отримують допомогу від Апостольської Елеумозінерії, й ті, які їм допомагають, роздали прочанам коло 40 тисяч металевих посріблених розп’ять, як подарунок від Святішого Отця.

Споглядання спасіння

«Заохочую вас прийняти цей дарунок і принести додому, до кімнати своїх дітей чи дідуся або бабусі, до будь-якого місця в домі, але щоб його було видно», – сказав Папа, додавши: «Це не елемент декорації, але релігійний знак, щоб споглядати та молитися. Дивлячись на розп’ятого Ісуса, споглядаємо наше спасіння».

Святіший Отець наголосив, що це подарунок від нього, а тому за нього не потрібно нічого платити, а якщо хто вимагатиме гроші – той шахрай. А складаючи подяку черницям, бідним і біженцям, які роздавали «цей маленький, але цінний подарунок», зазначив: «Як завжди, віра приходить від найменших і смиренних».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України