Папа: Розп’яття – це не декорація

Після проказування молитви «Ангел Господній» Папа Франциск представив паломникам свій подарунок

«Розп’яття – це знак любові Бога, Який в Ісусі віддав за нас Своє життя», – сказав Папа після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 16 вересня 2018 р., представляючи вірним подарунок, який він приготував для них. «Сьогодні, два дні після свята святого хреста, я подумав про те, щоб подарувати всім вам, присутнім на площі, розп’яття», – сказав він, тримаючи його в руках.

З нагоди недільної зустрічі Папи з вірними, бідні, що отримують допомогу від Апостольської Елеумозінерії, й ті, які їм допомагають, роздали прочанам коло 40 тисяч металевих посріблених розп’ять, як подарунок від Святішого Отця.

Споглядання спасіння

«Заохочую вас прийняти цей дарунок і принести додому, до кімнати своїх дітей чи дідуся або бабусі, до будь-якого місця в домі, але щоб його було видно», – сказав Папа, додавши: «Це не елемент декорації, але релігійний знак, щоб споглядати та молитися. Дивлячись на розп’ятого Ісуса, споглядаємо наше спасіння».

Святіший Отець наголосив, що це подарунок від нього, а тому за нього не потрібно нічого платити, а якщо хто вимагатиме гроші – той шахрай. А складаючи подяку черницям, бідним і біженцям, які роздавали «цей маленький, але цінний подарунок», зазначив: «Як завжди, віра приходить від найменших і смиренних».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh