Папа проведе аудієнцію до 150-річчя клініки «Bambino Gesù»

Папа прийме на аудієнції керівництво, персонал та волонтерів ватиканського педіатричного шпиталю «Bambino Gesù», а також близько 200 маленьких пацієнтів і членів їхніх сімей.

Зустріч відбудеться 16 листопада 2019 року в ватиканській Залі Павла VI. Вона буде приурочена до 150-річчя медичного закладу, який сьогодні є однією з найкращих дитячих клінік у світі.

Аудієнція розпочнеться святковою програмою. На сцені Залу Павла VI виступить аматорський інклюзивний оркестр «Euterpe», в якому разом грають на музичних інструментах особи з інвалідністю, лікарі та волонтери. Диригувати буде італійський вчений Томазо Ліуці, дослідник у сфері музикотерапії для дітей з церебральним паралічем в одному з відділень клініки «Bambino Gesù». З головними досягненнями лікарні ознайомить її директор Маріелла Енок. Потім до присутніх звернеться Святіший Отець.

Для Папи Франциска підготували три спеціальні подарунки: священичий стілець, який маленькі пацієнти клініки прикрасили малюнками на тему створення та охорони довкілля; анімаційний фільм про філію педіатричної клініки в Центральноафриканській Республіці, модернізованій завдяки ініціативі Святішого Отця; фотоальбом під назвою «Життя тих, хто допомагає життю», про співробітників «Bambino Gesù», які щодня рятують здоров’я і життя хворих дітей.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh