Папа про роль Пресвятої Богородиці в здійсненні спасіння

Господь Бог доручив Пречистій Діві Марії бути не лише матір’ю Свого єдинородного Сина, але також співпрацювати з Ним у здійсненні задуму спасіння, аби у Ній, смиренній слугині, «явилися величні діла Божого милосердя». Думками про це Папа Франциск поділився перед проказуванням молитви «Ангел Господній» в перший день 2017 року.

Промовляючи до численних прочан, що зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, Святіший Отець вказав на «тісний зв’язок» між Божим Сином та Його Матір’ю, який «не вичерпується лише фактом народження». Ісус «народився від жінки» для здійснення місії спасіння, і Його Мати «не є виключеною з тієї місії».

«Марія усвідомлює це, тому не замикається лише у тому, щоби брати до уваги виключно свої материнські стосунки з Ісусом, але залишається відкритою й турботливою щодо всіх подій, які трапляються навколо Нього: зберігає й роздумує, досліджує та поглиблює», – сказав Наступник святого Петра, додаючи, що своїм «так» Вона висловила готовність «бути залученою до здійснення Божого задуму спасіння», а тому «мовчазна й уважна, намагається зрозуміти, чого Бог день-за-днем від Неї бажає».

Джерело: Радіо Ватикан

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh