Папа прийняв Президента Швейцарії

Історичні зв’язки між Ватиканом та Швейцарією обговорювались під час зустрічі Папи з Президентом Швейцарської Конфедерації Аленом Берсе.

Вранці у понеділок 12 листопада 2018 року Папа Франциск прийняв в Апостольському палаці у Ватикані Президента Швейцарської Конфедерації Алена Берсе.

Ватиканський прес-центр, інформуючи про цю зустріч, наголосив на щирій розмові, під час якої підкреслено історичний зв’язок між Ватиканом та Швейцарією, що забезпечується «вірним і професійним служінням Папської Швейцарської Гвардії».

В розмові йшлося також про добрі двосторонні стосунки, висловлюючи побажання дальшої співпраці між Церквою та Державою в різних сферах спільного інтересу.

Заторкувались численні актуальні міжнародні питання, як «міграція, посередництво в конфліктах, ядерне роззброєння та торгівля людьми». Підкреслено необхідність ефективного та спільного зусилля, на європейському та міжнародному рівнях, спрямованого на розвиток солідарнішого суспільства, на сприяння справедливості та миру, на важливості багатосторонності й захисту гуманітарного права.

Після розмови із Святішим Отцем Президент Швейцарської Конфедерації Ален Берсе зустрівся з Державним Секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном, якого супроводив архиєпископ Пол Річард Ґаллаґер, Секретар, відповідальний за стосунки з державами.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh