Авторські статтіНовини

Папа подякував італійським поліцейським, які дбають про безпеку поблизу Ватикану

«Зовнішній порядок, над яким ви дбайливо чуваєте, не забариться посприяти внутрішньому, пронизаному миром та спокоєм», – сказав Папа Франциск, приймаючи у понеділок, 18 січня 2016 р., представників Інспекторату громадської безпеки при Ватикані – відділу італійської поліції, який в межах своєї компетенції дбає, зокрема, про безпеку паломників, які відвідують площу Святого Петра у Ватикані.

Складаючи традиційні на початку року побажання, Святіший Отець підкреслив, що високо цінує їхню працю, «виконувану професійно та з почуттям обов’язку». «Наша сьогоднішня зустріч має особливе значення, тому що відбувається у контексті Святого Року Милосердя – події великого духовного значення, яка вже у ці перші дні привела до Риму численних паломників з кожної частини світу», – зауважив Папа, додаючи, що також і правоохоронці покликані докладати більше зусиль, «щоб відправи і події, пов’язані з надзвичайним Ювілеєм, проходили належним чином».

У контексті того, що в цьому післяріздвяному періоді у багатьох місцях, в тому числі й на площі Святого Петра, можна оглянути вертеп, Єпископ Риму вказав на те, що в Дитяті Ісусові ми споглядаємо «обличчя милосердя Бога Отця», приймаючи він Нього «запрошення навернутися до любові і прощення». «Нехай же, – побажав він, – цей духовний досвід супроводжує нас протягом всього Святого Року! Нехай Ювілей Милосердя стане для всіх часом духа, примирення з Богом і з ближніми. Всі ми потребуємо примирення. Кожен з нас має якісь непорозуміння: з братом, в родині, з другом, тощо… А тепер саме час примирення».

Побажавши Господньої опіки у виконанні завдань, які вони звершують, Папа запевнив правоохоронців у своїй постійній згадці про них у молитві. «Коли я виходжу на площу, коли вас бачу, то молюся за вас, і роблю це від щирого серця. Також і вас прошу молитися за мене, бо моя робота також не є легкою!» – сказав він.

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.