Папа подякував італійським поліцейським, які дбають про безпеку поблизу Ватикану

«Зовнішній порядок, над яким ви дбайливо чуваєте, не забариться посприяти внутрішньому, пронизаному миром та спокоєм», – сказав Папа Франциск, приймаючи у понеділок, 18 січня 2016 р., представників Інспекторату громадської безпеки при Ватикані – відділу італійської поліції, який в межах своєї компетенції дбає, зокрема, про безпеку паломників, які відвідують площу Святого Петра у Ватикані.

Складаючи традиційні на початку року побажання, Святіший Отець підкреслив, що високо цінує їхню працю, «виконувану професійно та з почуттям обов’язку». «Наша сьогоднішня зустріч має особливе значення, тому що відбувається у контексті Святого Року Милосердя – події великого духовного значення, яка вже у ці перші дні привела до Риму численних паломників з кожної частини світу», – зауважив Папа, додаючи, що також і правоохоронці покликані докладати більше зусиль, «щоб відправи і події, пов’язані з надзвичайним Ювілеєм, проходили належним чином».

У контексті того, що в цьому післяріздвяному періоді у багатьох місцях, в тому числі й на площі Святого Петра, можна оглянути вертеп, Єпископ Риму вказав на те, що в Дитяті Ісусові ми споглядаємо «обличчя милосердя Бога Отця», приймаючи він Нього «запрошення навернутися до любові і прощення». «Нехай же, – побажав він, – цей духовний досвід супроводжує нас протягом всього Святого Року! Нехай Ювілей Милосердя стане для всіх часом духа, примирення з Богом і з ближніми. Всі ми потребуємо примирення. Кожен з нас має якісь непорозуміння: з братом, в родині, з другом, тощо… А тепер саме час примирення».

Побажавши Господньої опіки у виконанні завдань, які вони звершують, Папа запевнив правоохоронців у своїй постійній згадці про них у молитві. «Коли я виходжу на площу, коли вас бачу, то молюся за вас, і роблю це від щирого серця. Також і вас прошу молитися за мене, бо моя робота також не є легкою!» – сказав він.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh