Папа: Ні спільництву й байдужості, коли йдеться про торгівлю людьми!

Торгівля людьми є «справжнім злочином проти людяності». На цьому рішуче наголосив Папа Франциск, приймаючи у понеділок, 7 листопада 2016 р., 130 учасників другої асамблеї Європейської чернечої мережі боротьби з торгівлею людьми та експлуатацією. Ця мережа складається з черниць, які анґажують в боротьбу зі згаданими ганебними явищами. Вони походять з різних Згромаджень та Місійних товариств, їм також допомагають миряни.

У світлі того, що ця зустріч відбулася під час надзвичайного Ювілею Милосердя, Святіший Отець зазначив, що в цей «час благодаті» всі ми покликані, поглиблюючи таїнство Божого милосердя, наслідувати Доброго Самарянина, виливаючи «бальзам цього милосердя на численні рани, що існують на світі». «Однією з найболючіших серед цих ран, – додав він, – є торгівля людьми, сучасна форма рабства, яка порушує гідність багатьох наших братів і сестер, що є Божим даром, та становить дійсний злочин проти людяності».

Папа звернув увагу на те, що в той час, як вже чимало зроблено для «пізнання серйозності та поширеності явища», ще слід багато працювати над «підвищенням рівня усвідомлення громадською думкою та встановленням кращої координації зусиль з боку урядів, судової та законодавчої влади, соціальних працівників». І викликом, який стоїть перед «підвищенням суспільної чутливості» є «певна байдужість, а навіть спільництво, тенденція з боку багатьох людей відвертати свій погляд в протилежному напрямку», в той час, як «могутні економічні інтереси та злочинні мережі не перестають діяти».

У цьому контексті Святіший Отець подякував черницям за їхні зусилля, спрямовані та зростання суспільного усвідомлення величини цього явища, «яке особливо заторкує жінок та дітей». «Але в дуже особливий спосіб дякую вам за вірне свідчення Євангелія милосердя, що підтверджує ваше заанґажування у визволення та реабілітацію жертв», – сказав Папа.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh