Авторські статтіНовини

Папа: хрест – це не прикраса і не витвір мистецтва

15 березня 2016 року Папа Франциск, у проповіді під час ранкової Євхаристії в каплиці Дому св. Марти, послався на біблійний символ змія, який є не тільки знаком засудження, але і спокутування людини. Він згадав історію Мойсея, якому Бог велів зробити собі змія і підняти його на жердині перед ізраїльтянами.

Поняття піднесення з’являється і у бесіді Ісуса з фарисеями. “Якщо піднімати Сина, тоді зрозумієте, що це Я і що нічого не роблю від себе, але як навчив Мене Отець”, – говорить він. “Змій – символ гріха. Змій, який вбиває. Але є і змій, який рятує. І це таємниця Христа”, – зауважив Папа і додав:” Це пророче послання сьогоднішніх читань. Син Людський, як змій, “ставши гріхом, був піднятий, щоб врятувати нас”.

Франциск додав, якщо ми хочемо пізнати Божу любов, ми повинні подивитися на хрест. “Хрест не є прикрасою, це не витвір мистецтва з великою кількістю дорогоцінних каменів, як ми іноді бачимо: хрест – це таємниця приниження Бога з любові”, – нагадав Понтифік. “Порятунок – це справа страждань Сина Божого Ісуса Христа”, – додав він.

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України