Папа: хрест – це не прикраса і не витвір мистецтва

15 березня 2016 року Папа Франциск, у проповіді під час ранкової Євхаристії в каплиці Дому св. Марти, послався на біблійний символ змія, який є не тільки знаком засудження, але і спокутування людини. Він згадав історію Мойсея, якому Бог велів зробити собі змія і підняти його на жердині перед ізраїльтянами.

Поняття піднесення з’являється і у бесіді Ісуса з фарисеями. “Якщо піднімати Сина, тоді зрозумієте, що це Я і що нічого не роблю від себе, але як навчив Мене Отець”, – говорить він. “Змій – символ гріха. Змій, який вбиває. Але є і змій, який рятує. І це таємниця Христа”, – зауважив Папа і додав:” Це пророче послання сьогоднішніх читань. Син Людський, як змій, “ставши гріхом, був піднятий, щоб врятувати нас”.

Франциск додав, якщо ми хочемо пізнати Божу любов, ми повинні подивитися на хрест. “Хрест не є прикрасою, це не витвір мистецтва з великою кількістю дорогоцінних каменів, як ми іноді бачимо: хрест – це таємниця приниження Бога з любові”, – нагадав Понтифік. “Порятунок – це справа страждань Сина Божого Ісуса Христа”, – додав він.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh