Рабство у вигляді негуманної праці, незаконної торгівлі існує досі – Папа

«Господь близький до тих, хто є жертвами старих і нових форм рабства: негуманної праці, незаконної торгівлі, експлуатації» – таке повідомлення було поширене через дев’ятимовний аккаунт Папи Франциска @Pontifex в соціальній мережі Twitter у середу, 23 серпня 2017 року.

Рабство існує досі. Про це нам пригадує Міжнародний день пам’яті жертв работоргівлі та її ліквідації, який щороку відзначається 23 серпня на згадку повстання рабів Сан-Домінго і Гаїті в 1791 році, яке поклало початок процесу ліквідації системи рабства.

Отець Майкл Черні, заступник Секретаря Відділу у справах мігрантів Дикастерії сприяння цілісному розвиткові людини, у інтерв’ю для Ватиканського Радіо зазначив що, на жаль, цей День є не лише історичною пам’яттю, але й актуальною проблемою.

За його словами, спомин про рабство минулого є відкритим питанням, оскільки наслідки торгівлі людьми тривають понині. «Наслідками є дисбаланс у взаєминах, особливо, між Африкою та Європою та між Африкою та Америкою: це залишається частиною цього великого злочину», – пояснив він.

Отець Черні також підкреслив, що на відміну від минулого, коли про рабство знали всі, сучасні форми рабства є прихованими, і тому перший крок на шляху до його подолання полягає у тому, щоб «відкрити очі і бути чутливішими до загроз сучасного рабства».

Говорячи про зв’язок сучасного рабства з міграцією, священик підкреслив важливість того, щоб маршрути міграції були врегульованими та відносно «простими», оскільки в іншому випадку існує небезпека того, що нелегальне переміщення вестиме до рабства.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh