Папа Франциск звернувся до португальського народу напередодні прощі до Фатіми

«Живу радісним очікуванням нашої зустрічі в домі Матері», – зазначає Папа Франциск у відеопосланні до португальського народу, оприлюдненому ввечері, 10 травня 2017 р., з нагоди прощі, яку він здійснить до санктуарію Фатімської Богородиці наприкінці цього тижня.

«Я добре знаю, що ви хотіли б прийняти мене також у своїх домівках та громадах, у ваших селах та містах. Я отримав запрошення! І з приємністю сказав би, що хочу його прийняти, але не маю змоги це зробити. Вже відтепер дякую за зрозуміння, з яким представники влади прийняли моє рішення обмежити мій візит лише заходами й подіями, властивими паломництву до Фатімського санктуарію, призначаючи всім вам зустріч у стіп Пречистої Матері», – сказав Святіший Отець.

Глава Католицької Церкви зазначив, що поспішає до Пресвятої Богородиці, як вселенський пастир, приносячи Їй «букет найкращих квітів», а саме, «братів і сестер усього світу», яких Ісус ввірив його опіці. «Для цього свого букету, – сказав він, – потребую також і вас, вашої єдності, не важливо, фізичної чи духовної, лише б від щирого серця. Таким чином, стаючи разом з вами “одного серця й однієї душі”, ввірю вас Пречистій Діві, прохаючи, аби Вона прошепотіла кожному з вас: “Моє Непорочне серце завжди буде твоїм прихистком та шляхом, який приведе Тебе до Бога” (слова під час появи у червні 1917 року)».

Пригадавши, що гасло його паломництва звучить: «З Марією, паломник у надії і в мирі», Святіший Отець підкреслив, що воно є «програмою навернення». Він подякував за те, що вірні готуються до цих подій наполегливою молитвою, що «розширює наші серця та приготовляє їх отримати Божі дари».

«Дякую вам за молитви і жертви, які ви кожного жертвуєте за мене і які є дуже цінними, бо я є грішником серед грішників, “мужем з нечистими устами, що живе серед люду з нечистими устами” (Іс 6,5). Нехай же молитва просвічує мої очі, аби я міг дивитися на інших та, як Бог їх бачить, любити їх так, як Він їх любить», – зазначив Папа.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh