Папа Франциск відвідає парафію, щоб підтримати хворого священика

Папа Франциск найближчої неділі, 15 січня 2017 р., вирушить до італійського міста Гуідонія-Монтечельє, де відвідає парафію Санта-Марія-а-Сеттевіле.

Спеціальний візит Святого Отця має на меті підтримати місцевого священика, 47-річного отця Джузеппе Берардзіна, який хворіє вже протягом двох років. Понтифік очолить Св. Месу в місцевому храмі. Новину про візит жителі і парафіяни сприйняли з подивом і хвилюванням. “Це стало несподіванкою, – поділився отець Луїджі Тедолдзі, місцевий настоятель протягом майже 21 року. – Ми не могли навіть уявити собі папський візит на цих “задвірках” Риму”.

Священик зізнався, що отця Джузеппе він сприймає “як сина”, і коли йому був поставлений діагноз розсіяний склероз, хотів, щоби той залишився з ним. Нинішній помічник настоятеля вперше приїхав до парафії майже 14 років тому, коли був ще семінаристом. Тут він отримав дияконське свячення, а потім, в 2003 р., і рукоположення. Хвороба почалася з падіння в літньому таборі для дітей. Два місяці отець Джузеппе залишався повністю паралізованим. В лікарні сказали, що ніколи не бачили такого тяжкого випадку. По вихідним дням, коли медсестра не працювала, двадцять пар молодих парафіян по черзі чергували біля його ліжка.

Санта-Марія-а-Сеттевіле – це молода громада, заснована сорок років тому. Святиня була побудована у 2000 році. До неї належать близько шести тисяч віруючих, з них більш ніж 20% беруть активну участь у парафіяльному житті. Це в основному молоді та багатодітні сім’ї, серед них сім’ї навіть з сімома дітьми.

Настоятель зізнався, що близько 1 тис. євро в місяць з бюджету парафії жертвують на благодійність. У минулому році парафіяльній “Карітас” допоміг людям на суму 37 тис. євро. Це і випадки крайньої убогості, і фінансова підтримка сімей, які не можуть впоратися з іпотечними платежами. Гуідонія-Монтечелье, з населенням близько 75 тис. осіб, розташована в регіоні Лаціо з адміністративним центром у Римі. Небесною покровителькою міста вважається Богородиця Лоретанська. Парафія Санта-Марія-а-Сеттевіле стане першою в 2017 року, яку Папа Франциск відвідає з пастирським візитом.

Джерело: Католицький Медіа-Центр

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh