Духовне

Папа Франциск відлетів до із Дакки до Риму

Папа Франциск повертається до Риму. Після зустрічі з молоддю, що відбулася в Коледжі Пресвятої Богородиці, Святіший Отець від’їхав до міжнародного аеропорту Дакки, столиці Бангладеш, де відбулася церемонія прощання.

Папа останнім піднявся на борт і через декілька хвилин, о 17:10 місцевого часу (13:10 – київського), Боїнг 777 Бангладеських авіаліній BIMAN піднявся у небо. Під час перельоту Святіший Отець проведе звичну прес-конференцію із журналістами, присутніми на борту літака. «Дорогі друзі у М’янмі та Бангладеш, дякую за вашу гостинність. Призиваю на вас божественні благословення гармонії та миру», – таке повідомлення з’явилося у Твіттері Святішого Отця в хвилини відльоту.

Після майже 11-годинного перельоту, подолавши сім з половиною тисяч кілометрів повітряного шляху, захопивши повітряний простір Індії, Пакистану, Афганістану або Ірану, Туркменістану, Азербайджану, Грузії, Туреччини, Болгарії, Сербії, Боснії і Герцговини й Хорватії, приблизно о 23:00 місцевого часу літак приземлиться в римському міжнародному аеропорту Фюмічіно.

Хоч організатори подорожі пропонували відкласти переліт на наступний день, Святіший Отець, якому через два тижні виповниться 81 рік життя, наполіг на тому, щоб повернутися до Ватикану в суботу, аби в неділю могти зустрітися з вірними під час проказування молитви «Ангел Господній». Це бажання Папи змусило відхилитися від одного зі звичаїв, пов’язаних з Апостольськими візитами.

Зазвичай, Наступник святого Петра відлітає у подорож з головних повітряних воріт Риму – аеропорту Фюмічіно, але повертається до аеропорту Чіампіно, який обслуговує lowcost-компанії. Однак, у зв’язку із пізнім прильотом і нічним закриттям згаданого аеропорту, що унеможливлює відправлення бангладеського літака в його наступний рейс, Папа повернеться до Риму через аеропорт Фюмічіно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України