Папа Франциск відкриє цьогорічне проведення ініціативи «24 години для Господа»

Вже вчетверте, у п’ятницю перед четвертою неділею Великого Посту, тобто, 24 березня, Папська Рада сприяння новій євангелізації проводить захід, що отримав назву «24 години для Господа». В рамках цього починання в різних куточках світу відбуваються покаянні богослуження, а окремі храми відчинені протягом доби, даючи змогу бажаючим приступити до сповіді.

Ініціатива, вперше проведена три роки тому, знайшла позитивне схвалення з боку Папи Франциска, який закликав всю Церкву приєднатися до неї місцевому рівні та присвятив їй окрему згадку в Апостольському листі «Милосердя і нещасна», написаному з нагоди завершення позачергового Святого Руку, присвяченого Божому милосердю.

Цього року ініціатива «24 години для Господа» проходить під гаслом «Я милосердя прагну» (Мт 9,13). Зважаючи на те, що на 25 березня запланований душпастирський візит Папи Франциска до Мілану, в Римській дієцезії вона розпочнеться покаянним богослужінням, яке Святіший Отець очолить у п’ятницю, 17 березня, о 17-й годині місцевого часу в базиліці Святого Петра у Ватикані. Під час покаянного моління, яке включатиме індивідуальну сповідь та адорацію, Папа також сповідатиме каяників.

Натомість, протягом доби між 24 та 25 березня, у центрі Риму, як і в інших дієцезіях світу, будуть відчинені деякі храми, де вірні зможуть посповідатися і взяти участь в адорації.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh