Авторські статтіДуховне

Папа Франциск призначив Єпарха української греко-католицької Єпархії в Буенос-Айресі

У суботу 8 жовтня 2016 рок, у Ватикані повідомлено, що Папа Франциск призначив Владику Даниїла Козлінського Нетто, дотеперішнього Апостольського Адміністратора вакантного осідку (sede vacante) української греко-католицької Єпархії Покрова Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі (Аргентина), правлячим архиєреєм цієї єпархії.

У суботу, 8 жовтня 2016 року у Ватикані повідомлено, що Папа Франциск призначив Владику Даниїла Козлінського Нетто, дотеперішнього Апостольського Адміністратора вакантного осідку (sede vacante) української греко-католицької Єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі (Аргентина), єпископом цієї єпархії.

Владика Даниїл Козлінський народився 18 лютого 1952 р. в місцевості Параізо (штат Парана, Бразилія). Спочатку навчався в Малій українській семінарії Святого Йосафата в місті Маллет, потім у римо-католицькій дієцезальній семінарії Св. Йосифа в Понта Ґроссі, а згодом – у Василіянській Школі в Куритибі. Після філософських і богословських студій в Римі та в Бразилії 10 лютого 1980 р. отримав пресвітерське рукоположення. У 2006 році здобув бакалаврат з молодіжного душпастирства та катехитики в Папському Салезіянському Університеті в Римі.

У червні 2007 року Папа Венедикт XVI призначив о. Даниїла Козлінського єпископом-помічником української греко-католицької єпархії в Куритибі, Бразилія, де відповідав за душпастирство в регіоні Уніон-да-Віторія. Коли попереднього Апостольського Адміністратора української греко-католицької єпархії в Аргентині Святослава Шевчука обрано Главою УГКЦ, 22 червня 2011 року Святіший Отець призначив владику Даниїла Апостольським Адміністратором цього вакантного осідку.

2013 року Папа Венедикт XVI призначив його також Апостольським Візитатором для українців візантійського обряду, що проживають в Уругваї, Парагваї, Чилі та Венесуелі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України