Папа Франциск прийняв Президента Мозамбіку

Боротьба з бідністю і корупцією та внесок Церкви в життя суспільства були серед тем візиту до Ватикану Президента Мозамбіку

У п’ятницю, 14 вересня 2018 р., Папа Франциск прийняв на аудієнції у Ватикані Президента Республіки Мозамбік Філіпа Жасінто Ньюсі, який опісля зустрівся також з Державним Секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном, якого супроводжував архиєпископ Поль Річард Ґаллаґер, Секретар, відповідальний за стосунки з державами.

У повідомленні Ватиканського прес-центру зазначається, що під час щирих переговорів відзначено добрі існуючи стосунки між Святим Престолом і Мозамбіком, висловивши високу оцінку внескові, який Церква робить в різні сектори суспільства, посилаючись на двосторонню угоду, укладену 2011 року з метою полегшити діяльність Церкви в країні.

Було обговорено суспільно-політичну ситуацію в країні, як також триваючий процес національного примирення, висловивши сподівання на досягнення стабільного та тривалого миру. Крім того, відбувся обмін думками щодо боротьби з бідністю та корупцією, як також економічної співпраці Мозамбіку з іншими країнами.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh