Авторські статтіНовини

Папа Франциск прийняв Президента Ірану

У вівторок, 26 січня 2016 р., Папа Франциск прийняв в Апостольському палаці у Ватикані Хассана Рухані, Президента Ісламської Республіки Ірану, який опісля зустрівся з Державним Секретарем Апостольської Столиці кардиналом П’єтро Пароліном та Секретарем, відповідальним за стосунки з державами, архиєпископом Полем Ґаллаґером.

Як читаємо у повідомленні Ватиканського прес-центру, під час щирих розмов підкреслено спільні духовні цінності, відзначивши добрий стан стосунків між Святим Престолом та Ісламською Республікою Іраном, заторнуто справи життя Церкви в цій країні та відзначено діяльність Святого Престолу у справі підтримки гідності людської особи та релігійної свободи.

Заторкнуто також тему підписання та впровадження в життя «Ядерної угоди» та підкреслено важливу роль, яку Іран покликаний відіграти разом з іншими країнами регіону в підтримці відповідних політичних вирішень проблем, які гнітять Близький Схід, протидіючи поширенню тероризму та незаконному обігові зброї. У цьому контексті згадано про важливість міжрелігійного діалогу та про відповідальність релігійних спільнот за підтримку примирення, толерантності та миру.

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.