Папа Франциск прийняв Президента Ірану

У вівторок, 26 січня 2016 р., Папа Франциск прийняв в Апостольському палаці у Ватикані Хассана Рухані, Президента Ісламської Республіки Ірану, який опісля зустрівся з Державним Секретарем Апостольської Столиці кардиналом П’єтро Пароліном та Секретарем, відповідальним за стосунки з державами, архиєпископом Полем Ґаллаґером.

Як читаємо у повідомленні Ватиканського прес-центру, під час щирих розмов підкреслено спільні духовні цінності, відзначивши добрий стан стосунків між Святим Престолом та Ісламською Республікою Іраном, заторнуто справи життя Церкви в цій країні та відзначено діяльність Святого Престолу у справі підтримки гідності людської особи та релігійної свободи.

Заторкнуто також тему підписання та впровадження в життя «Ядерної угоди» та підкреслено важливу роль, яку Іран покликаний відіграти разом з іншими країнами регіону в підтримці відповідних політичних вирішень проблем, які гнітять Близький Схід, протидіючи поширенню тероризму та незаконному обігові зброї. У цьому контексті згадано про важливість міжрелігійного діалогу та про відповідальність релігійних спільнот за підтримку примирення, толерантності та миру.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh