Папа Франциск прийняв Президента Чорногорії

Задоволення з приводу добрих стосунків, позитивний внесок католиків, екологічні питання були серед тем, обговорюваних під час візиту до Ватикану Президента Чорногорії.

У понеділок, 8 жовтня 2018 р., вранці, Папа Франциск прийняв у Апостольському палаці у Ватикані Президента Республіки Чорногорія Міло Джукановича, який опісля зустрівся з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу, якого супроводив архиєпископ Поль Річард Ґаллаґер, Секретар у справах стосунків з державами.

Як повідомив Ватиканський прес-центр, під час щирих розмов висловлено задоволення з приводу добрих стосунків між Святим Престолом і Республікою Чорногорія, що зміцнені Угодою 2011 року, а також наголошено на позитивному внеску католицької спільноти на користь усього чорногорського суспільства. Розглянуто теми взаємного зацікавлення, як ситуацію в регіоні, процес євроінтеграції, сприяння міжетнічному та міжрелігійному співіснуванню, а також питання збереження довкілля. Обмін думками заторкував теж і деякі міжнародні питання, з особливим наголосом на вирішення конфліктів.

Міло Джуканович п’ять разів займав пост прем’єр-міністра, а також уже один раз був президентом країни.

Comments

0 comments

One comment

  1. Мелхиседек

    Сколько ещё этот дявол во плоти будет строить из себя “святейшего” отца??????? Не пора ли уже призвать к ответу т.н. “святых” отцов за все содеянные их “святостью” преступления против человечества, начиная с преследований на кострах инакомыслящих и заканчивая сексуальным насилием над несовершеннолетними!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Відомі акторки, краса яких дуже спірна. Фото

Яка ж дівчинка не мріяла бути схожою на улюблену співачку або актрису? Надивившись ідеальних фотографій, ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh