Духовне

Папа Франциск прийняв хорватського представника Президії Боснії і Герцеговини

У четвер, 1 червня 2017 р., Папа Франциск прийняв у Ватикані Драґана Човіча, хорватського члена Президії Боснії і Герцеговини, який опісля зустрівся з відповідальними за міжнародні стосунки Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем, та архиєпископом Полем Річардом Ґаллаґером, Секретарем, відповідальним за стосунки з державами.

У повідомленні ватиканського прес-центру зазначається, що під час розмов висловлено задоволення станом двосторонніх стосунків, скріплених Базовою Угодою 2006 року. Відбулося обговорення ситуації в країні та викликів, які стоять перед нею, її європейських прагнень, обмінявшись також думками щодо таких тем, як мир, примирення, міжрелігійний діалог та життя католицької громади в країні.

Співрозмовники не оминули увагою питань міжнародного характеру, звертаючи особливу увагу на ті, що стосуються ситуації в регіоні.

Пригадаємо, що президентську владу в Боснії і Герцеговині виконує триособова Президія, до якої входять обрані на чотири роки представники від хорватів, сербів та боснійців, які почергово її очолюють протягом 8 місяців. Драґан Човіч, який представляє хорватів, очолював Президію від 17 лютого 2015 до 17 березня 2016.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.