Духовне

Папа Франциск поблагословив новий санктуарій в Ассізі

Перлиною в релігійному ландшафті Ассізі назвав Понтифік новий санктуарій відречення святого Франциска від людських благ. Об’єкт буде урочисто відкритий 20 травня 2017 року в рідному місті святого. З цього приводу Понтифік надіслав листа на ім’я єпископа Ассізі Доменіко Соррентіно.

Святіший Отець поблагословив нову святиню та всіх прочан, які будуть молитися там, де «молодий Франциск, скинувши з себе все, відмовився від людських благ, щоб повністю віддати себе Богу і братам». Цим жестом «він звільнився від чар золотого тільця, під які потрапила його родина, особливо його батько, П’єтро ді Бернандоне», – написав Папа.
«Звісно, покаявшись, юнак не збирався ставитися до свого батька з меншою пошаною, але він пам’ятав, що хрещена людина мусить ставити любов до Христа понад найдорожчі прихильності».

На жаль, пише Папа Франциск, через дві тисячі років після проголошення Євангелія і через вісімсот років після свідчення святого Франциска «ми стоїмо перед феноменами глобальної нерівності та вбивчої економіки, які кривдять найслабших, до яких сьогодні належать мігранти».

Понтифік висловив надію, що новий санктуарій посприяє зростанню більш справедливого і згуртованого суспільства. Він побажав, щоб Церква також скинула з себе марноту й одягнулася в євангельські цінності.

До нового санктуарію ввійдуть Ассізький собор Санта-Марія-Маджоре і місця на терені місцевого єпископату, пов’язані з відреченням святого Франциска від спадщини свого батька та зняттям одягу на знак повної довіри Богу. Цей випадок стався на самому початку його навернення, в 1207 році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twenty − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.