Папа Франциск: підтримка католиків Китаю та молитва за ЦАР

Після проказування молитви «Царице Неба» у неділю, 21 травня 2017 р., Папа Франциск пригадав, що у середу, 24 травня, в день літургійного спомину Пречистої Діви Марії, Помічниці християн, вшановуваної у санктуарії в Шанхаї, припадає День молитви за Церкву в Китаї. Заохотивши вірних духовно єднатися зі своїми братами в сестрами, Святіший Отець з окремими словами звернувся до католиків Китаю:

«Підведімо погляд до Марії, нашої Матері, аби Вона допомагала нам розпізнавати Божу волю щодо конкретної дороги Церкви в Китаї та підтримувала у великодушному прийнятті Його задуму любові. Марія заохочує нас робити свій особистий внесок у сопричастя між віруючими й для гармонії всього суспільства. Не забуваймо свідчити віру молитвою та любов’ю, залишаючись завжди відкритими на зустріч і діалог».

Папа також скерував свою думку до Центральноафриканської республіки, яку носить «у своєму серці після візиту в листопаді 2015 року», звідки, «на жаль, надходять болючі новини» про збройні сутички, які спричинилися до численних жертв та «загрожують мирному процесові». «Я духовно близький з населенням та єпископами й з усіма тими, хто трудиться до добра людей і мирного співжиття. Молюся за загиблих і поранених й знову звертаюся із закликом: нехай же замовкне зброя та візьме верх добра воля вести діалог, аби запевнити країні мир і розвиток», – сказав він.

Перед проказуванням молитви «Царице Неба» Папа коментував євангельську розповідь про те, як прощаючись з учнями перед страстями, Ісус запевнив їх: «Не залишу вас сиротами», – та обіцяв послати Святого Духа, Утішитиля. Як зауважив Святіший Отець, згаданий уривок зі Святого Письма допомагає нам почуватися «Божим людом у сопричасті з Отцем та з Ісусом через Святого Духа». А запорукою цього зв’язку є любов – «найбільша заповідь Євангелія». А оскільки любов, як бачимо на власному досвіді, «не є чимось само собою зрозумілим», кожного дня ми повинні «вчитися мистецтва любити», терпеливо «відвідуючи школу Ісуса» з допомогою Святого Духа.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh