Духовне

Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»

Повернувшись з Апостольської подорожі до Канади, під час недільної зустрічі з паломниками Папа Франциск запевнив, що постійно молиться за народ України, який страждає від військової агресії, побажавши, аби мудрість надихнула на конкретні кроки до миру.

Прочани на площі Святого Петра у Ватикані, 31 липня 2022 року, фото: Vatican Media

Після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 31 липня 2022 року, Папа Франциск нагадав, що напередодні повернувся із Апостольської подорожі в Канаду. І хоч детальніше про це має намір поговорити в середу, під час загальної аудієнції, проте використав нагоду, щоби подякувати всім причетним до організації та проведення цього «покаянного паломництва», починаючи від цивільної влади, провідників корінних народів і єпископів. Окрему подяку висловив тим, хто супроводив його молитвами, а тоді сказав:

«І під час подорожі я ніколи не переставав молитися за багатостраждальний український народ, який зазнає агресії, просячи в Бога звільнити його від бича війни. Якщо об’єктивно подивитися на дійсність, беручи до уваги шкоду, яку кожен день війни завдає цьому народові, а також і всьому світові, єдиною раціональною річчю, яку треба зробити, було б зупинитися та провести переговори. Нехай же мудрість надихне на конкретні кроки до миру», – побажав Святіший Отець.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами Vatican News

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.