Авторські статтіДуховне

Шестирічний хлопчик запросив Папу відвідати Україну

28 січня 2018 року Папа Римський Франциск здійснив візит до прокатедрального собору Святої Софії в Римі, де зустрівся з українською громадою Італії. А от чи приїде він до України? Український хлопчик, який нині живе у Римі й «дружить» з Папою Римським, точно знає відповідь на це запитання! Маленький шестирічний Данилко переконаний, що коли «йому вдалося» запросити Папу Франциска до собору Святої Софії і Святіший Отець виконав свою обіцянку, то візит в Україну точно не за горами!

Зворушливою історією про маленького українця та його спілкування з Папою Франциском у суботу, 17 лютого, під час прямого ефіру програми «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» поділився Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви.

Глава УГКЦ: Несправедлива зарплата і її затримання – гріх

«Я вам розкажу історію про маленького Данилка. Цей хлопчик вперше побував на аудієнції у Святішого Отця кілька років тому. Там він тримав дитячий малюнок, на якому намалював собор Святої Софії. До речі, навіть є фотографія як Папа Франциск його обіймає. Тоді Понтифік запитався в нього, що ж той намалював на своєму малюнку. Данилко одразу ж відповів: «Це наша церква в Римі. Приїдь нас відвідати!» І Святіший Отець дав зрозуміти, що він приймає це запрошення. Тож хлопчик був переконаний, що Папа Франциск приїхав до собору Святої Софії у Римі, тому що це саме він запросив Понтифіка!» — усміхаючись розповів Предстоятель УГКЦ.

За його словами, Данилко кілька років зі своєю матір’ю перебуває в Італії і бореться із важкою недугою. Проте, як бачимо, хлопчик не втрачає оптимізму та надії.

«І ось, коли я був свідком тієї зустрічі між Данилком і Папою, — продовжує розповідати Блаженніший Святослав, — то хлопчик сказав до нього такі слова: “Я дякую, що ти приїхав, що дотримав свого слова! Прошу тебе, молися за Україну! Адже ти знаєш, як погано, коли мама плаче через те, що її сина вбили…”»

Прем’єр-міністр Угорщини: Християнство – остання надія Європи

Далі він розповів, що Святіший Отець був дуже зворушений глибокими словами маленького хлопчика. Тоді Понтифік відповів Данилку: «Я обіцяю тобі, що буду молитися за матерів України!» Недовго роздумуючи, наприкінці хлопчик впевнено промовив до Глави Католицької Церкви: «Приїдь до України, добре? Я тебе запрошую!»

Предстоятель додав, що коли наступного дня наші отці запитували в Данилка про те, як йому зустріч з Понтифіком, то хлопчик їм відповів: «Я переконаний, що Папа приїде до України, тому що він вміє тримати слово!» — урочисто наголосив Данилко.

«Отож, ми сподіваємося на це! Адже діти кажуть нам, що Папа Франциск обов’язково приїде. Ми дуже хочемо, щоб цей візит все ж таки відбувся!» — наголосив Блаженніший Святослав.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України